Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adod a májat, halat,...

Hogyan adod a májat, halat, rizst a babának?

Figyelt kérdés
Még nem kapott egyiket sem 7 hónapos most.Hogyan készítitek el ezeket?és milyen adagban?Sok gyümit,zöldséget evett már,ezeket még nem mertem,minden táblázat mást ír!Már lehet nekik a főzit rántással adni?cukrozni?
2011. máj. 17. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezeket én mind üvegesben adtam neki ilyen korában, nem bajlódtam vele. Főleg hogy mi se a májat, se a halat nem szeretjük... :(
2011. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Máj: pár kockát bedobtam a zöldségek mellé, mert hamar megfő, aztán botmixer.

Hal: amikor magunknak olívaolajon sütöttem, egy darabot jól szétszedtem, átnéztem nincs-e szálka és a kész zöldséggel turmixoltam. Érdemes adni, mert nagyon egészséges, 2 és fél éves fiam imádja (mi is).

Rizs: több vízzel gyakorlatilag péppé főztem és zöldséggel vagy gyümivel turmixoltam.

Ilyen korban még nem rántottam be semmit, nem is habartam. Cukrot sose keverten semmihez.

2011. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!