Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hós babának hányszor kell...

8,5 hós babának hányszor kell adni egy héten húst ill. túrót, sajtot, yoghurtot? Májat 1x, azt tudom. Tojássárgáját kell már adni? Abból mennyit? Köszi

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én húst minden nap adok neki, amikor nem azt kap, akkor halat (azt most még heti egyszer). Joghurtot 2 naponta kap tízóraira, nagyon szereti. Sajtot meg a főzelékébe szoktam reszelni, azt is heti 3-4-szer biztosan. Túrót ritkábban adok, heti egyszer max.
2010. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tojássárgáját még nem adtam neki. Most múlt 8 hónapos.

Első voltam.

2010. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tojássárgáját lehet már adni, heti 1x azt is. először csak egy negyedet, aztán felet és így tovább.
2010. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,de javítsatok ki ha tévedek,h sajtot 1éves kor után lehet adni ahogy tejfölt és pudingot is!turót és natur joghurtot már adhatsz akár uzsira vagy 10óraira!husit ehet mindenap,halat és májat heti egyszer!tojássárgáját viszont csak 9hónapos kortól,de azt is csak főtten,mondjuk azon a 2héten már nem múlik
2010. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!