Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A zöldborsót lehet úgy adni...

A zöldborsót lehet úgy adni hogy nem passzírozom át?

Figyelt kérdés
Miért kell átpasszírozni? A héja allergizálhat? Vagy csak puffaszt? 7 hós múlt babám. Soha nem volt hasfájós, és semmilyen kajától nem fájt még a pocija.
2011. máj. 17. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A borsó héját nem tudják megemészteni a babák, puffaszt és hatalmas pocifájást okozhat nekik!
2011. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem allergizál, puffaszt, a picik még nem tudják megemészteni ennyi idősen
2011. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En pici hagymaval es zoldfuszerrel odatettem a borsot foni. Utanna kivettem a hagymat es turmixgepbe raktam a borsot egy pici fozolevel es a legmagasabb fokozaton 15 percig turmixoltam egy jo nagy adagot. Ha nem vitte a tumixgep akkor meg ontottem hozza vizet. Igy olyan pepes lett, mint az uveges bebeietel. Ebbol jo sokat lefagyasztottam. Igy adtam neki 7-9 honapos koraig. Utanna mar nem turmixoltam csak villaval kicsit osszetortem neki. 12 honapos kortol meg ugy eszi ahogy mi.
2011. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos korától nem paszírozom csak alaposan turmixolom
2011. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem passzíroztam, csak botmixerrel jól eldolgoztam. Semmi baja nem lett a lányomnak!
2011. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én eleinte passzíroztam, aztán 8 hónaposan már nem, és nem volt baja, de ez babafüggő, ő sosem volt hasfájós!
2011. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha nem hasfájós, akkor sztem nem baj, ha nem passzírozod.


az én lányom passzírozva is kínlódott, most 15 hós, és még most is elég necces a borsó téma... (de én sem paszírozom)

2011. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ma akartam feltenni ezt a kérdést, szóval köszönöm, kedves kérdező! Az én kisfiam 9 hónapos, hét hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Ezek szerint akkor ne paszírozzam én se? Már kezd érni a mama kertjében a friss, zsenge új borsó, teljesen bio.
2011. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Azt hiszem majd megpróbálom passzírozás nélkül. Hátha nem fáj tőle a pocija.

Kedves utolsó válaszoló!

Szerintem Te is megpróbálhatod héjastól adni Neki!

2011. máj. 23. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!