Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöldborsót hogyan passzírozzát...

Zöldborsót hogyan passzírozzátok át? (7 hónaposomnak csinálnék)

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nincs gyerekem, de: összeturmixolod botmixerrel (kis főzővíz maradjon), és egy fém szűrőbe beleöntöd és kanállal átpaszírozod
2011. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jól megfőztem és a krumplinyomón átnyomtam,a héja bent maradt a húsa átjött,persze óriási mennyiségre ne számíts,de ezzel sokkal könnyebb mint szűrőn átpasszírozni.
2011. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én fém szűrőn nyomtam át fém kanállal

ha puhára főzöd felesleges előtte leturmixolni, könnyen át lehet nyomni

2011. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Puhára főztem és kis műanyag szűrőn kanállal átpassziroztam. Turmixolásnál a héj bennemarad,csak kis darabokban,szóval hülyeség turmixolni,mert a puffasztó héjtól csak a passzirozás szabadit meg.
2011. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már csak villával összetöröm.
2011. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposomnak csak összeturmixoltam.... semmi baja nem lett tőle. Igaz finomfőzelékben volt borsó, így mást is kapott nem csak borsót.
2011. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kis mennyiségnél (kezdetben) kézzel nyomogattam ki a szemeket, elég szöszölős volt :) Aztán fokhagymanyomóval, mert nincs krumplinyomónk.
2011. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni hántolt, felezett borsót (zöldet, sárgát). Jól szétfőzöm, majd turmixolom.
2011. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!