Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ultrahangos kullancsriasztó...

Ultrahangos kullancsriasztó embernek?

Figyelt kérdés
Fressnapfban lehet kapni 6e elvileg 3 méterig hatásos. Kamu lenne? Azt hallottam, a kutyáknak is van ilyen 5e és azt mondták, simán találtak kullan csot a kutyába, pedig 1évig működik azt írja. Ez átverés lenne? Egyáltalán hallanak a kullancsok?
2010. jún. 24. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ááá tuti kamu. denevér szted hogy vadászik rovarokra?
2010. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy a kullancsok hallanak-e, de hogy ez nem zavarja őket az biztos.
2010. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutyáshoz tudok csak hozzászólni. Ismerősöm vett egyet és a kutyában pár napon belül találtak egy kullancsot. Azóta rajta van de még mindig meg-meg jelennek benne a kullancsok. Az emberi hát... szerintem kamu de én ehhez sajnos nem értek.
2010. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mostanában valahogy mindenre az Ultrahangot próbálják használni az ultrahangos kutyariasztó óta


ultrahangos vakondriasztó, szúnyog riasztó, kullancsriasztó, denevér riasztó


Szerintem ez elgondolkodtató...


Kiváncsi vagyok hogy Ultrahangos parkolóőr riasztót mikor dobnak piacra?

2010. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak idő kérdése... :D
2010. jún. 24. 18:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de pl a kigyók se hallanak hangokat, csak a rezgéseket érzik. Kullancsnak egyáltalán minek hallás?
2010. jún. 24. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!