Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell neki megvenni a...

Mikor kell neki megvenni a járókát?

Figyelt kérdés
A fiam most 5 hónapos, nagyon élvezi ha felállítjuk, persze ugy hogy kozben fogom, hogy ne erolkodjon. Szerintem már kéne neki a járóka.
2009. márc. 13. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nyugodtan vehetsz neki, csak ne hagyd benne túl sokáig, fokozatosan szoktasd hozzá nehogy túlságosan elfáradjon a kis gerince.Remélem tudtam segíteni. Boldog babázást!
2009. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem megveheted neki már most,hiszen abban nem csak állni fog,hanem játszani is tud,és ami nagyon fontos ,hogy nem esik ki belőle.

Nekem már mászik a fiam,de hogyha sürgős dolgom van ,mindig oda teszem be ,mert ott biztosságban van.

2009. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én fiam 5 hónapos volt, mikor megvettük neki, ő akkor már forgott, azért kellett. Most, 6 hónapos állítjuk fel benne, és nagyon élvezi.
2009. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem az első nem a járókára gondolt. összekeveri a holdkomppal.
2009. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, nagyon sokat segítettetek, tehát mehetunk járókát venni.
2009. márc. 13. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz mielőbb, négy hónapos kortól javasolják, hogy hozzászokjon, ne érezze börtönnek.:)
2009. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Jövő héten leszünk 3 hónaposak, de már vettünk. Beletettük a játszószőnyeget, és így itt van velünk a nappaliban a babánk, mert valami miatt a szobájában nem szeret lenni. Földszínten lakunk, nem mertem letenni a földre a szőnyeget, ezért vettünk.
2009. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!