Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan játszhatnék/fejleszthet...

Hogyan játszhatnék/fejleszthetném 11 hós kisfiamat?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy mióta 2 hónapja megtanult felállni és kapaszkodva menni, azóta semmi nem köti le, csak a járás. Hiába énekelek neki, vagy mutogatom a könyveit, játékait, rám se hederít, csak megy egész nap, húzogatja a fiókokat, pakol stb. És olyan rosszul érzem magam, mert tegnap is volt, hogy leültem mellé a földre és elkezdtem olvasni, és őt az sem érdekelte, ugyanúgy elvolt, viszont nekem bűntudatom van, hogy nem foglalkozok vele, de egyszerűen nem tudok olyat kitalálni, ami érdekelné. Annyi, hogy sokat beszélek hozzá, ha valamit csinálok, akkor mindig mondom neki, ő pedig jön utánam ha egy másik szobába átmegyek, de ezen kívül nem érdeklem. Van valami, amivel esetleg mégis tudnám fejleszteni, vagy legalább játszani vele? Vagy normális ez az állapot, hogy ennyire nem igényli a foglalkozást?
2011. máj. 18. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Kislányom 10,5 hónapos. Ő is sokat mászkál a bútorok és a fal mellett és ha fogom az egyik kezét. Ő is el van szépen egyedül, de ő inkább a játékaival, prüsseivel. Imádja az éneklő farmos játékát, az F.P. tanuló kutyusát, az F.P. tanuló kulcsokat, a labdákért teljesen oda van (gurigatja és mászik utána, eldobja és meg utána...stb.) Amit együtt játszunk az az h mászkálunk a lakásba hol ő "kap el" engem hol én őt. Ezt nagyon élvezi. Imádja az állatos kis könyveket nézegetni és megmutatni h melyik micsoda. Ami még nagyon klassz dolog és nagyon érdekes az a szappan buborék fújó. Élvezi a buborékokat. Nagyjából ennyi. Ő is pakolja a fiókokat és a hűtön lévő mágneseket. Ami a nagy kedvenc az a mosógépből kipakolást azt nagyon szereti. Igazándiból mi sem játszunk úgy konkrétan együtt, csak néha.
2011. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!