Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használt már DM-es Babylov...

Aki használt már DM-es Babylove pelenkát megvolt vele elégedve?

Figyelt kérdés
Jó áron van, de nem mertem megvenni, mert nem ismerem. Eddig (2,5 hónap) Pampers-t használtunk, de olyan drága.
2011. máj. 18. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

mi most azt használjuk, én nagyon meg vagyok vele elégedve

mi korábban Liberót használtunk, csak ekcémás a kisfiam, és egy idő után kiütéses lett a pelenka alatt is, így márkát kellett váltani. A Pamperssel kezdtük, de az nekünk egyáltalán nem jött be, mert nem bírta a sok pisit. Ez a DM-es most nekünk nagyon jó, én bátran ajánlom.

2011. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen bátran vedd meg nagyon jó!

a dobozos is amit 4000,- ért adnak.


az Alana öko pelus is szuper egy próbát megér azt is ott lehet kapni

2011. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be a dm-es pelus, ettől független azt mondom, próbáljátok ki, mert lehet, nektek jó lesz.
2011. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be.
2011. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pici babaként nagyon jó volt, 1 éves kortól már nem vált be...
2011. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen, maximálisan!

Mindkét fiamat végig ezzel pelenkáztam. Minken fajtát kipróbáltunk, nekünk ez vált be leginkább.

2011. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jött be. Ráadásul úgy jártunk vele, hogy ráragadt-szó szerint- a babám popsijára, mert oldalt a gumírozott résznél elengedett a ragasztó, és alig tudtam leszedni róla(egymás után 4db.-ot próbáltam, hátha csak ez az 1... 2... volt ilyen). Olyan mérges lettem, hogy a bontott csomagot is, és az egész csomagot is visszavittem, és vissza adták az árát. Persze, gondolom ez csak egy széria hibája volt, mert barátnőm például meg van vele elégedve. Én azóta sem vettem.
2011. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 krisztivan ***** válasza:
Fiamnak is azt használjuk(8.5 kg)hibátlan.ki kell próbálni mert mindenkinek más lesz a jó.
2011. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 nacebee ***** válasza:

én még kérdeznék hozzá

huggieshez képest milyen?

2011. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia! Vagy 4-5 pelenkat kiprobaltam mikor vegre vettem egy DM Babylove-ot, es nagyon jo dontes volt. Kislanyomnal szinte egyik pelenka sem jott be pici babakent, mert mindig kifolyt belole vmi vahonnan. Nagyon sokaig csak azt hasznaltam, aztan kulfoldre koltoztunk, es itt sajnos nincs DM :( Igy viszont megtudtam, hogy most mar teljessen mindegy melyik pelenkat kapja, mert mindegyik jo, ha a megfelelo sulykategoriat veszem. Kb addig lehetett volna nalunk gond mas pelussal, mig csak anyatejet kapott.

Ugyhogy 1 probat meger, bar elore ne vegyel belole sokat, mert nem biztos, hogy nektek is jo lesz.

2011. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!