Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használt már DM-es Babylov...

Aki használt már DM-es Babylove pelenkát megvolt vele elégedve?

Figyelt kérdés
Jó áron van, de nem mertem megvenni, mert nem ismerem. Eddig (2,5 hónap) Pampers-t használtunk, de olyan drága.
2011. máj. 18. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a DM-es nem jött be,viszont bátran merem ajánlani a Rossman-osat.A pelus hibátlan,a Pamper's-höz tudnám hasonlítani.Nálam a fő szempont az,hogy éjszaka még ha tele van pisilve a pelus akkor is benne maradjon egy esetlegesen hígabb kaki is,ne legyen csupa pisi/kaki reggelre a pici.A popsitörlőjük is kiváló,főleg a zöld.Az ára meg nagyon baráti,mert csak 400,- és 80 db.os!
2011. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó Dm-es,mi is ezt használjuk....egy éves a lányom....kicsinek is,most is nagyon jó neki...:)
2011. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött minden méret. A fiam már szobatiszta, ezért merem mondani. A lányomnak is szívesen veszem, ő 7 hónapos.
2011. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén a fiam 10 és fél hónapos és mai napig 3 hónapos korától ezt a pelust használjuk(BABYLOVE)!Én is féltem megvenni de nekem bevállt, tartja a vizeletet nem folyik ki a pisi se a kaki!SZerintem próbáld ki!!én az összes pelust kipróbáltam a huggies-től a pampers-ig és hihetetlen de ez a pelus minden funkciót betöltött,gumis is ráadásul jó a nedvszívója...stb
2011. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nálunk is bevált!
2011. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk egyedül ebből nem pisilt ki soha, pedig rengeteg pelenkát kipróbáltunk. Jól nyúlik, nem szorítja, masszív, és mindenhol jól illeszkedik. Egyedül ebbe merem bepelenkázni, még egy hosszú éjszakát is kibír. A többi drága pelenkáról én ezt nem tudom elmondani. De az igaz, hogy mindenkinek más jön be. Nekünk ez... :)
2011. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!