Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valahogyan meg lehetne szerett...

Valahogyan meg lehetne szerettetni a babámmal a tejpépet?

Figyelt kérdés
Az én lányomon kívül van még olyan baba, aki egyáltalán nem szereti?
2011. máj. 18. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyugi,az én fiam sem szereti,szabályosan kirázta a hideg mikor megkóstoltattam vele :) Szerintem ne erőltesd,próbálkozz normális kajákkal....
2011. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Többféle ízűt kipróbáltál? (külföldön élek, itt rengeteg féle van) Van amelyiket az én lányom se szereti, de például a banános a kedvence. Más pépes étellel is így van a babád? Mert lehet, hogy símán csak az állagával van baja. Próbáld meg több-kevesebb vízzel (keményebb, lágyabb), vagy hidegebben, melegebben adni neki.
2011. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbálj ki sokfélét! Az én babám a hippeset nem ette mert fűrészporíze volt, de a sztracsatellás nestlét imádta!
2011. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
próbálj ki több márkát,ízt.próbálj az állagán,hőfokán változtatni.a milupától kérhetsz mintát is
2011. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg mások a másféle márkák tejpépjei, lehet, hogy valamelyiket mégiscsak szeretné!

Amúgy az én kislányom eleinte csak gyümölcsösen ette, úgyhogy volt, hogy belereszeltem neki almát, vagy tettem hozzá őszibarackot. Na úgy már nagyon is ízlett neki!

2011. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5 hónapos korától kb. 7 félét kipróbáltunk! Ha megérzi a szagát már csóválja a fejét. 14 hónapos most már, és már nincs is rá szüksége.

Ne erőltesd, én is meglepődtem, hogy nem ízlik neki, mikor még számomra is finom. Ez van.

2011. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, nagyon sokfélét kipróbáltunk már, többféle ízben. Megpróbálom még gyümölccsel összekeverni, hátha. De ha úgy sem megy, akkor én sem erőltetem tovább. Pedig tényleg olyan finom :-)
2011. máj. 18. 13:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi most szeretnénk ipróbálni. bocsi hogy nem válaszolok, de szeretném kérdezni, hogy hogy csináljátok a gyümölcsöst? ha megvan a pép simán összekevered valami gyümölcspéépel?
2011. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én megcsináltam a pépet, és mondjuk belekevertem üveges őszibarackból valamennyit. Ízlés szerint. :)

Vagy belereszeltem egy fél almát a kész tejpépbe.

De bármivel össze lehet keverni (sütőtökkel, körtével, banánnal...), nagyon finom lesz. :)

2011. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nem gyümölcspéppel, hanem vagy üveges bébiétellel vagy simán gyümölccsel kevertem össze!
2011. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!