Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tisztogassam valahogyan a...

Tisztogassam valahogyan a köldökét?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Én nem merem. (Már 10 hónapos a baba)
2011. okt. 26. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig kellene. Furdes elott babaolajos fulpiszkaloval torolgesd ki belole a koszt ha van benne.
2011. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam belenyúlni a köldökébe az enyémnek (1 éves), de neki olyan, hogy kifelé fordul egy kicsit így látom, hogy nincs benne semmi olyan amit ki kellene onnan szedni.
2011. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csakis akkor, ha látom, hogy beleült a kosz.A lányomnak igen mély a köldöke, így előfordul, hogy ki kell tisztítani.

Hogyan csinálom?Fürdés után olajos fülpiszkálóval.Ha azzal nem jön ki, akkor teszek bele neki testápolót, várok pár percet míg fellazítja, majd fülpiszkálóval óvatosan kitörlöm.Simán kijön.A bőrgyógyászom mondta, hogy így csináljam.

2011. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!