Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babának kell a...

Tápszeres babának kell a tápszeren kívül valamilyen folyadékot adni?

Figyelt kérdés
Sajnos már alig van tejem, szinte semmi, úgyhogy 5 hónapos kisfiam szinte már csak tápszert kap. Ti adtatok mellé valamilyen folyadékot, például babavizet, és ha igen, mennyit?
2011. máj. 18. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, vizet vagy teát. Igény szerint, sajnos az én gyerekeim nagyon keveset ittak még pluszban. De ha szomjas, akkor gondolom iszik majd. Főleg a melegben...
2011. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Víz vagy tea! Ebben a melegben már többször kínálgasd. Az én kisfiam alvás előtt szokott teázni.
2011. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az én babám is tápis.

5 hós korától ( nem szopott ,fejtem neki és végül elapadt. )


amikor megette az adagját rá egy félórára adtam neki vizet ugyanis a védőnő azt mondta a tápra jobban megszomjaznak.


tea, vagy víz..

de szerintem babavíz helyett adhatsz neki forralt lehűtött vizet az nem kerül pénzbe :)

2011. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Forralt és visszahűtött vizet adok a kisfiamnak. Eddig nem nagyon itta, de mióta vannak ilyen meleg napok, mint a mai, sokkal többet iszik.
2011. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én már néhány naposan is adtam neki teát és vizet, 5hónapos korától pedig a nekik való gyümölcslevet is kapja.
2011. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is fejtem, de sajnos már csak szenvedek vele. Pedig olyan lelkiismeretes voltam, még hajnalban is mindig felkeltem, de ez van... Köszönöm a válaszokat, ma már adtam is Neki vizet. És a mennyiség? Vagy az nem lényeg, csak igyon valamennyit?
2011. máj. 18. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:

szia

a fejős vagyok :)

hát hidd el én is kinlódtam 5 hónapig 3 óránként brutálisan fejtem a tejet éjjel is ! gondolhatod hogy nézett ki a mellem mint az asztalt szilva.. na mindegy..

amúgy a vizről annyit hogy ha pár kortyot iszik az is jó.

úgyis látod azt rajta, lehet elfordítja a fejét ha nem kér, de az is lehet hogy megissza amit adsz neki mindet.

úgyhogy csak hajrá :)

2011. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor sorstársak vagyunk... A vizet meg akkor adom Neki sűrűn, aztán majd látjuk, mikor mennyit kér.
2011. máj. 19. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!