Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utalhat-e az valamilyen...

Utalhat-e az valamilyen betegsegre hogy a kisfiam nem akar (nem kivan) semmilyen folyadekot inni?

Figyelt kérdés
ez mar regota igy van a vedono szerint ha szomjas lenne inna,de gondolom hogy szomjas mert 1 nap még 1 decit sem iszik meg,es tapit sem akar mar inni.7hos
2009. márc. 24. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

állítólag 2 dl megfelelő a 6 hónaposnak

próbáltad már a sima vizet egy pár csepp citromlével? Furcsán hangzik, de nekünk orvos ajánlotta, és imádja a baba.

2009. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

az én babám egy éves koráig nem ivott.anyatejes volt 15 hónapos koráig.most álltam le a szopival.egy évtől már csak reggel-este kapott tejet-igy szomjas lehetett,mert néha kért mástis.pedig mindent kipróbáltam-tea,gyümilé,viz,kiskanál,pohár,üveg.nem kellett.-aztán 1 évesen meg elfogadta.biztosan fog inni,ha szomjas.nem irtad,h anyatejes-e.mert akkor lehet,h jóllakik avval.szóval 1 évesen iszogatott-de még most is gondjaim vannak-mert csak a tej kell neki.igaz,az minden formában.nagy ritkán tea.kisérletezz te is,hátha vmi izkik neki.én magam is csináltam pl répa-alma lét.azt sem itta,de 1 próbát megér.

2009. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos mar nem anyatejes.de se tapszer se semilyen mas folyadek nem kell neki,es attoltartok nehogy valami kovetk.legyen...
2009. márc. 25. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!