Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan használjátok a baby...

Hogyan használjátok a baby mecsek teát? Hogyan főzitek, huzamosabb ideig is használjátok?

Figyelt kérdés
Kicsikém nagyon székrekedéses, pedig anyatejes.... 1000féle praktikával tudom csak kicsalogatni belőle a kakit....Kezdek már kétségbe esni....
2009. márc. 13. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én újszülött korától kezdve adtam neki minden nap kb 5 hónapos koráig.Nekünk sem volt rendszeresen széklet,hiába adtam neki ezt a teát.Akkor normalizálódott a széklet amikor már legalább egy étkezés ki lett váltva főzelékre és gyümire.Így készítettem a teát:Felforraltam a vizet,egy kicsit belemártottam a filtert a vízbe úgy hogy kb szalmaszínű világos legyen.
2009. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Szia. MI a székrekedés? Anyatejes babáknál az akár 5 naponkénti széklet is normális lehet. Nekünk kb. 5 naponta volt kaki, nem adtam semmi teát, mert ezek görcsöket is okoznak, tehát fájdalmai lesznek. Szerintem a legjobb tornáztatni, maszírozni a pocit, bátran meg kell mozgatni a beleket, persze nem közvetlen etetés után.. mi pelus cserekor csináltuk. HA nagyon nem sikerült a kaki, akkor mikor már látszott a pociján, hogy nagyobb mint átlag, inkább egy gyenge kamilla teát adtam neki. Lehet nehéznek tűnik ez az időszak, de hamar vége... és igen, amikor bevezeted majd a gyümit, krumplit, lesz széklet. Mi napi 5-nél tartunk, erős változás mi? Pedig gyarapszik is rendesen. Kitartás. Az anyatejet, majdnem 100%-ig megemésztik a babák.
2009. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
a 2. vagyok. Nem jó fizikai eszközöket használni, mert ésöbb nem fog menni magától...
2009. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!