Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kertes családiházban laktok,...

Kertes családiházban laktok, hogy oldjátok meg az öltözést, ha a lakás hideg, kint meg nagyon meleg van?

Figyelt kérdés
1éves kislányom egy nap 50-szer menne ki az udvarra. Bent hűvös van, kell a nadrág, pulcsi, kint meleg. Állandóan öltöztetitek szoknyára, rövidnacira vagy napozóra ha kimentek aztán meg vissza öltöztetés? Vagy hogyan oldjátok meg?
2011. máj. 18. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

nálunk mondjuk már nincs annyira hideg, bent 18-19 fok van.

reggel bent játszik míg én megcsinálom az ebédet aztán 10 körül kimegyünk a kertbe és kint is vagyunk ebédig, 12-1 között megyünk be, megebédel, leteszem aludni aztán ha felkelt, meguzsizunk és visszamegyünk, 4-7-ig kint vagyunk. nem járkálunk ki be, ha bejövünk, már nem megyünk vissza

2011. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a lakásban sincs olyan hűvös. Soha nem zárom el a fűtést, pont ezen oknál fogva. Legfeljebb akkor, ha már kellőképpen felmelegszik a lakás is, akkor meg majd jön a klíma.
2011. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodtam:)

Benn a vastag falak miatt hűvös van, kinn meg pokol meleg:(

2011. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos amin lehet spórolnunk kell, így ilyenkor már nem fűtünk. De ha valaki tud valami praktikus öltöztetést, az ötletet szívesen várom!
2011. máj. 18. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha body mindig lenne rajta, aztan kint csak abban lenne? En nem is lakom otthon, nem tudom, mennyire van meleg, de ha neked mindegy, kertben siman lehetne egy bodyban, nem? Bentre meg raadnad a nadragot a bodyra, meg esetleg a pulovert is! Vegeredmenyben a napozo meg a body kozt nem sok a kulonbseg! Otthon meg nem szamit! Vagy ez igy hulyeseg? En igy fogom csinalni, jovo heten megyek haza!
2011. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnap kisfiamon bent hosszú ujjú body volt, mikor kimentünk, akkor feltűrtem az ujját, alulra melegítő gatyó, mikor kimentünk, akkor ráadtam egy tök vékony vászont. Egyébként én már két napja egész nap tárva-nyitva tartom az ablakokat, teraszajtókat, hogy bejöjjön a kinti meleg. :)
2011. máj. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos én nem tárhatok ki ajtót ablakot egész nap, mert allergiások vannak a családban , úgyhogy a reggeli szellőztetésen kívül sajnos nem nagyon nyitogatok ablakot.
2011. máj. 19. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!