Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szept-ben megszületik a...

Szept-ben megszületik a második babám. Hogyan lehet megoldani, két gyerekkel a sétát, játszóterezést?

Figyelt kérdés
21 hónap lesz a két gyerkőc között. Egyelőre ez a dolog foglalkoztat a legjobban. társasházban lakunk, és nem a szomszédban van a játszó. A kicsit szoptatni, a nagyot sétálni vinni...el sem tudom képzelni hogyan lehet megoldani. (Nem vagyok az a játszótéren szoptatós anyuka)
2011. máj. 18. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet, csak nem 21, hanem kicsit több hónap korkülönbséggel. Én az első hetekben megkérem a férjem, h egy órával előbb menjen dolgozni, és így egy órával előbb haza tud jönni, és akkor vigye le a picit. Utána meg megpróbálom én levinni délutánonként, szoptatás után azonnal. Hogy ez mennyiben fog sikerülni, nem tudom, de így szeretném.


Férjed tud segíteni vagy Nagyszülők?

2011. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerős fél napra családi napközibe adta a nagyfiút, míg a picivel mobilisabb lesz. Elég energikus kisfiuk van, nem bírta az otthon létet, több órát meg ugye a pici mellett nem tudott az anyuka sem távolt lenni pl. játszón, ők így oldották meg.
2011. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 23 hónap különbség van. Úgy megyünk sétálni délelőtt, hogy előtte megszoptatom a kicsit, és rögtön indulok (én sem igazán vagyok a nyilvános szoptatás híve). A kicsi kb. 3 óránként eszik, így a következőre etetésre hazaérünk. Délután ugyanígy (általában egy nap kétszer megyünk ki).
2011. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 20 hónap a korkülönbség. Mi is szoptatás után megyünk játszóterezni, a kicsit babakocsiban tolom, a nagy motorozik mellettem.
2011. máj. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!