Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsibe íratáshoz kell...

Bölcsibe íratáshoz kell munkáltatói igazolás is? Mire megszületik a pici, akkor menne a nagy, de én nem mennék vissza dolgozni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell! Mázlid van ha felveszik mert azt szokták mondani ha otthon vagy tudsz vigyázni a nagyobbra is! Én is így jártam, nem kötelesek felvenni!
2011. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, általában kérik, hisz a bölcsi azoknak a gyerekeknek az ellátásával foglalkozik, akiknek a szülei dolgoznak.

Azt meg nagyon gondold meg, biztosan bölcsibe akarod-e adni a nagyot a pici születésekor! Elég nagy változás lesz úgy is neki a tesó születése, azzal is nehéz lesz megbirkózni, nemhogy még azt éreztetni vele, hogy valamiért őt elviszed magad mellől... aztán meg jönnek a pszichés problémák, testvérféltékenység! [link]

[link]

2011. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kell (Miskolc)! Olyan kevés a hely, hogy csak olyat vesznek fel akinek dolgoznak a szülei.
2011. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó. Aki otthon van az ne vigye bölcsibe,úgyis kevés a hely,csak elveszi azoktól a helyet akinek vissza kell menni dolgozni.De sajna van a mi csoportunkba is olyan aki otthon van a kicsivel a nagy meg bölcsibe.
2011. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kell a munkáltatói igazolás, csak azt veszik fel, akinek dolgozik az édesanyja. Nagyon kevés a hely, sokszor még azokat sem tudják mind felvenni, akiket kéne. :-/
2011. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 12. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is úgy van, hogy az mehet bölcsibe akinek mindkét szülője dolgozik.

egyébként én egyetértek ezzel, én pl. azért nem tudok elmenni dolgozni mert másnak kényelmesebb ha a nagyot beadja míg ő a kicsivel otthon pihizik.

ne vedd magadra, de elvenni más elől a helyet az nagyon nem szép.

persze megint más ha tök üres a bölcsi, akkor menjen csak :)

2011. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nem mehet a bölcsibe nálunk. Ha mondjuk közben visszamegyek dolgozni, és onnan jövök az új gyerekkel gyedre, akkor a nagyobb gyerek csak addig maradhat a bölcsiben, amíg a Tgyás tart.
2011. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

IGEN és ez a helyénavló.

én most mondta vissza bölcsit, pedig ment volna 2,5 évesen, de most nem vesznek vissza.

2011. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nem kell leharapni a fejem, csak érdeklődtem, de így nem adom be.

2011. szept. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!