Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 20 fok van, de dél körül...

Most 20 fok van, de dél körül szerintem már lesz 23-25 fok. Kantáros rövidnadrág és harisnya már mehet 8 hónaposra?

Figyelt kérdés
Alulra egy hosszú ujjú bodyt és egy vékonyabb pulóvert gondoltam.
2011. máj. 19. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

??? 25 fokban??? Az enyém 9 hós, ujjatlan body, rövid ujjú póló és kantáros rövidnadrág, zokni, szandál van a lábán. Tegnap is így öltöztettem, mégis megizzadt amikor elaludt a babakocsiban, pedig csak egz textilpelussal takartam be. Amikor a homokozóban játszottak a tesójával, akkor is elég volt rá ennyi cucc, plusz vékony kis sapi a nap ellen. Teljesen jól érezte magát.

Enyhe túlzás pulcsit adni 25 fokban szerintem. De még 23-ban is. Ha hosszú ujjú body van rajta, bőven elég, szerintem ne öltöztesd túl.

2011. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Maxima ***** válasza:

Szerintem eleg a body is, nem kell pulcsi.

En tegnap a 8 hetesemet egy hosszu ujju bodyban, kantaros kisszoknyaban es harisnyaban vittem ugyeket intezni es igy is melege volt szegenykemnek.

2011. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben.Sajnos nem nagyon tudom még mert első baba és csak itt tudok tájékozódni.
2011. máj. 19. 09:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok: semmi gond, mindenki volt kezdő anya! :-) A babaöltöztetés alapszabálya: rétegesen és mindig egyel több réteg legyen rajta, mint rajtad. Ez így talán segít. Minden jót nektek!
2011. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Szép napot nektek is!
2011. máj. 19. 09:25
 6/12 anonim ***** válasza:

ez a kérdés nekem is jól jött.

akkor a 9 hónaposomra már adhatok rövidújjú pólócskát, bodyval alatta? meg mondjuk térdgatyót, halászgatyót?

2011. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Maxima ***** válasza:
Igen, adhatsz ra. Ha elfogadsz egy jotanacsot egy 3 gyerekes anyukatol akkor azokat a testreszeket kend be naptejjel amiket nem takar ruha. 30 faktoros eleg nekik.
2011. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az öltözéket már jól megírták, de én lassan megfontolnám a helyedben, hogy kimegyek-e a déli órákban...

Most már egyre erősebb az UV sugárzás, ami nem túl jó se neked, se a gyereknek. Persze ha egy árnyékos fa alatt tudtok játszani az más, de napra nem ajánlatos kivinni most már a déli órákban!


[link]

2011. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

10,14-es vagyok


köszönöm. 50+ faktorost vettem neki, igaz Dm-es, de gondolom az sem rossz. ő még leginkább a kocsiban ül, nem játszik, mivel korababa, és sokszor megizzad.


az UV-s választ is köszönöm én is, megnézem a linket.

2011. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja,még annyit. hintázni szoktam kivinni, de sajnos a játszótéren nálunk nincsen árnyék :( akkor várok a déli sétával, mert megnéztem a linket, és tényleg nem ajánlatos.
2011. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!