Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harisnya-rövidnadrág mennyire,...

Harisnya-rövidnadrág mennyire, mekkora korig nem ciki kisfiú babáknak? Adnád rá így?

Figyelt kérdés
Vagy rövidnadrágot csak nyáron?
2011. máj. 8. 07:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy jópofa térd- vagy háromnegyedes nadrághoz nem néz ki hülyén a harisnya vagy térdzokni, de azért a klasszikus rövidnadrág elég bután nézne ki szerintem rövidnacival.
2011. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mármint harisnyával. Bocsi, még reggel van. :)
2011. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Oviba még simán elmegy.
2011. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Tegnap a játszótéren a kisfiamon (15 hós) fekete-fehér-bézs csíkos harisnya volt, egy térd aláig érő, oldalzsbes szafari stílusú naci (téglaszínű. felgombolható a szára, mikor leindultunk otthonról még hűvösebb volt. de a játszón megreked a nap és nem ért a szél sem, úgyhogyfelhajtottam), egy bézs hosszú ujjú póló és bézs napkalap (szafari fazon szintén).

Két vadidegen anyuka is megdicsérte, hogy milyen vagány és csini. :-)

2011. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Huhh..én ezt a kombinációt nem nagyon tudom elképzelni!Neharagudj de nekem nem tetszene de ha neked tetszik akkor hajrá!
2011. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 4 éves, idén egyetlen egyszer vett fel harisnyát, mikor húztam le róla az oviban, körülnézett: Hű, remélem senki nem látta. Holott a csoporttársai közül sok fiú jár harisnya-rövid nadrág kombinációban. És ő szégyelli felvenni hosszú nadrág alá is. Inkább melegítő nadrágot vesz a nadrág alá, mikor hideg van.

Úgyhogy én azt mondom, amíg nem zavarja a fiadat, addig mehet.

2011. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudjatok, de egy kisfiún nem tudom elképzelni, hogy harisnyában és rövidnadrágban legyen, bár sok óvodában így öltöztetik őket. Nekem nem tetszene, bár nekem lányom van, de még én sem adok így rá rövidnadrágot, max., ha halásznadrág.
2011. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Télen, amikor hideg van, harisnyát adunk a gyerekre. Bölcsiben, oviban sokszor kérik az ovónők, gondozónők, hogy a kislányokra bent szoknyát, a kisfiúkra rövidnacit és harisnyát adjanak. Bent így nincs melegük, kint meg nem fáznak és nem kell annyit öltöztetni sem őket.
2011. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A lányomra simán ráadtam eddig, bár ő is még csak 2,5 éves. A fiaim 9 hósak, elgondolkodtam hogy rájuk lehet e így adni, illetve kíváncsi voltam mi mások véleménye, mert nem tudtam eldönteni. Köszi a véleményeket, és ha van még valakinek, kíváncsian várom.
2011. máj. 8. 16:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én fiaim nem sokáig tűrték meg magukon a harisnyát,de így nagyon lányos szerintem,akármilyen színösszeállításban adod.A lányaimra mikor már ilyen jobb idő van,leggings+rövidnaci kombót szoktam adni.:)
2011. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!