Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sétálni megyünk a 3 hetes...

Sétálni megyünk a 3 hetes babámmal szerintetek mit adjak rá? Annyira bizonytalan vagyok még etéren.

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom hány fok van nálatok.Szerintem egy rugi, egy sapi, és takard be egy pléddel.
2011. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy réteggel többet adj rá,mint rajtad van.
2011. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami vékony sapi, ami a fülét is védi, közepesen vastag rugi, takaró. Már ha olyan az idő, mint nálunk. :)


Egyébként a babacsípő ultrahangos nő mesélte, hogy nyáron egy szál ujjatlan bodyban vitte haza a babáját a szülészetről, ami azért nekem egy kicsit meredek volt, mert hát a szülészeten nyáron is melegebb van, mint kint. De ez off volt, csak az a lényeg, amit már előttem is írtak: kb. 6-8 hetes korig egy réteggel többet adj rá, mint amennyit Te viselsz. Kellemes sétát! :)

2011. máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat Pesten lakunk és nagyon jó idő van!:)
2011. máj. 19. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi budaiak vagyunk és ebéd után mi is sétálunk! :)


Amúgy még azt elfelejtettem írni, hogy később is érdemes ráadni zoknit akkor is, ha csak egy szál body van rajtuk, mert még rossz a picik mikrokeringése és emiatt sokszor jégcsap a tappancsuk. (Harmadik válaszoló voltam.)

2011. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!