Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honas ksbabam, a kerdesem...

4 honas ksbabam, a kerdesem az lenne h mindig szorakztatni kell vagy ha 1edul hagyom akkor nem unatkozik? Mivel tudnam lefoglalni neha?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elvan magában mikor ébren van, akkor nem kell szórakoztatni.Had nézelődjön, és tanulja meg, hogy egyedül is el lehet lenni.Mikor unatkozik, nyöszörög, akkor szórakoztasd.Vidd körbe a házban, mutasd meg neki, beszélj hozzá mi micsoda, vagy ami jön:)
2011. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nagy siker volt a játszószőnyeg, abban fekve ismerkedhet a lógó kütyükkel. És mivel 4 hónaposan még se ülni se mászni nem tud, ha egy légtérben vagytok, te főzöl, vagy teszel veszel, a legegyszerűbb, ha énekelsz neki! Beszélgess vele, neki már az is szórakozás! Amikor epekőműtétre mentem, előtte elolvastam hangosan egy csomó szakirodalmat:) 2 legyet 1 csapásra:)
2011. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy liberós textil könyvecskéje a lányomnak.

Órákig elcsócsálja, nézegeti.

Tegyél be mellé színes plüst, csörgőt, elnézegeti.

2011. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónapos, de ha leteszem valahová, nem állok neki azonnal szórakoztatni. Elnézelődik egyedül. Aztán ha picit nyüszizik, hogy ez már uncsi, akkor odamegyek, pár mondatot szólok hozzá, akkor megnyugszik, és megint elnézelődik egy darabig. Általában így akár fél-1 órát is elvan. Inkább délután, vagy este felé kell már többet szórakoztatni akkor igényli, hogy énekeljek, beszéljek, grimaszoljak, tapsoljak, vagy táncoljak neki. :D
2011. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!