Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz amikor már nem...

Mit csinálsz amikor már nem tudod otthon lefoglalni 21 hónapos babádat?

Figyelt kérdés
Játszótér csak messze van tőlünk a lakásunk pici és az udvar sem sokkal nagyobb ! Úgy érzem a kisfiamnak is több kellene !
2011. máj. 24. 18:36
 1/1 kisnita ***** válasza:

Én elvinném sétálni, buszozni, kirakatokat nézegetni, stb.

Mi kertes házban lakunk, van kis kert elől ott van homokozója, a hátsó kertben ma feltöltöttem neki a medencét, van labdája, talicskája, van kutyánk szóval "el van látva", de mégis van olyan, hogy nem jó neki semmi, mindent elun és ilyen jó időben vétek lenne bent kuksolni a házban! Tőlünk 10-15 percre van a játszi, nem megyünk minden nap, de azért járunk elég sűrűn. Buszozni nálunk nem igazán van hova mert falunk lakunk, de ki szoktam vinni a parkba, van egy kis tó a játszi környékén ott szoktuk nézni a kacsákat és a faluba minden évben beköltözik egy gólyacsalád őket is szoktuk figyelni.

22 hónapos a kisfiam

2011. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!