Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettetek 2 év körüli babátokna...

Vettetek 2 év körüli babátoknak napszemüveget? Megtűri?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Vettünk. Nem tűri. :D
2011. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én is ettől tartok :-))
2011. máj. 19. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem, érdekes az én lányom imádja. Lehet azért, mert én szemüveges vagyok, és nem nagyon engedem hogy piszkálja, és most örül neki hogy végre neki is van. Vagy azért is lehet, mert először egy nagyobb fiú barátján látott napszemüveget, akit nagyon szeret és állandóan utánoz, és az kölcsönadta neki.
2011. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 1x tavaly vettem lanyomnak napszemuveget, akkor meg csak 1 eves volt, akkor nem turte meg. Foleg csak jatszott vele, el is torte :( Tavasszal ujat vettem raadtam, azota van, hogy magatol keri. Amugy a DM-ben vettem, ott vannak igazan kicsik reszere is napszemuvegek.
2011. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!