Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb? Nurofen vagy...

Melyik a jobb? Nurofen vagy Panadol?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettő bevált. Láz esetén, ha nem viszi le az egyik, akkor lehet adni a másikat, mert más a hatóanyag.
2011. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi eddig csak a Nurofent próbáltuk, és mivel teljesen bevált, nem szándékozom lecserélni!
2011. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nurofen. Nálunk az jobban bevált.
2011. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi maradtunk a panadolnál. a lányom nem bírja lenyelni a Nurofent, akárhogyan keverem neki...olyan csípősen édes. a panadolt viszont simán lenyomja magában is.
2011. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végül is nem lázas, hanem jön a foga és a Dentinox gél már nem használ :( Ma nagyon fájt neki és gondoltam veszek valamelyiket, de nem tudok dönteni.
2011. máj. 19. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk Nurofen vált be + egy homeós kúp, Vibrucol a neve, szívből ajánlom, mert megnyugszik tőle a baba. Kitartást kívánok ehhez az időszakhoz :)
2011. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül Nurofent vettem . De csak akkor adok neki belőle, ha már elviselhetetlen lesz. Ti egy nap hányszor adtatok? És mennyi ideig lehet ezt használni? Természetesen nem akarom túlzásba vinni. Nem akarom mindig ezzel tömni. Remélem pár nap és kibújik neki, mert már van egy kis véraláfutás is az ínyén 2 napja. Ez lesz az első fogacska. 7 hós :)
2011. máj. 19. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Én csak éjszakára adtam neki fogzásra Nurofent, hogy aludni tudjon. Sőt azzal is vártunk 2 hétig, addig próbálgattunk sok minden mást, hogy az legyen az utolsó, amihez nyúlunk.

Próbáltunk Chamomillát - semmit nem használt, a Viburcol-tól meg még rosszabb lett a helyzet, az én gyerekemre egyáltalán nem hatott nyugtatólag...

2011. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!