Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázcsillapításra Nurofen vagy...

Lázcsillapításra Nurofen vagy Panadol a jobb? 10 hónapos gyermeknek. Nektek melyik használt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
a dokim nem szereti a paracetamolt adni, mi mindig Nurofeneztünk, illetve Germicid+C kúpot kaptak, ha szükséges volt.
2011. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint az első válaszadónál!
2011. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi elősször a Nurofent használtuk, de a Panadol nálunk sokkal hatásosabb, lázcsillapításra, fogzásra is!
2011. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is Nurofen ajánlott mennyiség felét, illetve Germicid+C kúp felét kapta. De talán vagy 2 alkalommal és inkább nyugtatásra, mint lázcsillapításra. Nem volt igazi lázunk, csak 37,5 az is csak rövid ideig oltás után.


Ezekből dupla mennyiség van itthon és őszintén reméljük, hogy felbontás nélkül fognak tönkremenni :-)


Fogzásra fájdalomcsillapító ecsetelő is bevált. 14 hós baba.

2011. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Nurofen vált be. Panadol a magas lázat nem tudta levinni.
2011. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi Nurofent használtunk (szirupot), de csakis az epreset, a narancsostól kb. az első perctől öklendezett a fiam.
2011. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiamnak Nurofen, a kisebbiknek Panadol.

Én nem hittem el, hogy ennyire változó lehet, de tényleg, fordítva nem jó, nem viszi le a lázukat.

2011. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a lázkúp mellett Nurofen szirupot szoktam használni.


4 gyerkőc anyukája

2011. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!