Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babánál hogyan...

Tápszeres babánál hogyan lehet túlélni a fejlődési ugrást?

Figyelt kérdés
Már leszakad a hátam, két napja óránként kér enni, minden evés után egy órával úgy csinál, mintha éheztetném. Az előző ilyennél még volt tejem, könnyebb volt, de most óránként tápszert csinálni... kivagyok.
2011. máj. 19. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem fogadna el esetleg többet? Ha nagyobb adagot adsz és megeszi, talán többet bír. Mennyi idős?
2011. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10 hetes, 135-öt tudok beletömni, de azt is keservesen. Eddig úgy 120-at evett. Kiköpi a cumit, és úgy összeszorítja a száját, hogy fogóval se lehetne kinyitni. :) Eddig is így jelezte, ha elég volt, csak nem üvöltött 1 óra múlva kajáért. És akkor megint eszik 30-60-at.
2011. máj. 19. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én picim 9 hetes, úgyhogy nagy különbség nincs. :)

Ha egy óra múlva visít a kajáért, én egy kis vizet adok neki. Van, amikor két korty után már csukódik is le a szeme, van, amikor 10-20ml-t is bekortyol. Így 2,5 -3 óránként van evés, de nálunk kb. 150 ml az adag.

Nem lehetséges, hogy ebben a melegben csak szomjas és nem éhes?

2011. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kislányom ugyanezt csinálja. én gyümilevet adok neki... meleg van.
2011. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10 hetesem ugyanezt csinálta,már szinte minden órában üvöltött az éhségtől,tápszert cseréltünk és most 3-4 óránként eszik.
2011. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Külföldön élünk, itt ma 13 fok volt. De szoktam teáztatni (hasfájás ellen), azt nem kéri. Tápszert már nem szeretnék váltani, már többször váltottunk.

Most kihúzza a 3 órát talán a tévével.

2011. máj. 19. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
19:38-as vagyok,az utolsó válaszoló..Mi is külföldön élünk.Nem tudom melyik tápit adod neki,de én Cow&Gate-tel kezdtem,aztán a folyamatos hasmenések miatt váltani kellett,SMA-re az jó volt a sárga tetejű,de egy darabig mert aztán nagyon éhes volt folyton,amit írtam is,szinte óránként evett,aztán az orvos javasolta az SMA Hungry-t,de az megfogta a székletét,kipöttyösödött az arca és üvöltött a görcsöktől,amúgy is hasfájós szegényem,aztán váltottunk Aptamil Colic nd Constipation tápira,de ez jó,ez nagyon bevált,mindenféle szempontból.
2011. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bocs, jól értem, hogy a 10 hetes babádat tévézteted, hogy ne kelljen olyan gyakran tápszert csinálnod?!?! Mondd hogy rosszul értettem!!!!

2011. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megnéztem azt a tápszert, nálunk az a Nutrilon Omneo-nak felel meg, és azt kapja.

Felőlem használhatod ezt a durva kifejezést, hogy "tévézteted", de 1. a kérdés nem ez volt, 2. a hasfájása óta minden nap délután nézhet tévét. Ha a tévénézést szeretnéd szapulni, azt tedd más fórumon, vagy olyan témájú kérdésnél. Nem, nem az étkezést helyettesíti, csak szimplán örülök, ha lefoglalja valami, és nem etetem túl, és nem bukja vissza 10 perc múlva.

2011. máj. 19. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem a kérdésre válasz, de nálunk is ment a tv, vagy a rádió. Egészen kicsi korától. Első 3 hetet kórházban töltöttünk, megszokta, hogy van alapzaj, amikor hazamentünk először nem tudtuk mi a baja, mire rájöttünk, hogy a kórházi zajok után nagy volt a csönd... Most 1 éves, nem tv függő, mert játszik,nem is nézi, csak ha nem szól, akkor mutat a tv-re.
2011. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!