Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kád a jó? Amelyik...

Milyen kád a jó? Amelyik sima, egyszerű, vagy az a fajta, amelyikbe ülö meg fekvőrész bele van építve? Újszülöttet a karomba tartsam, vagy egy ilyenbe fektessem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
nekem a befektetos van. eloszor kicsit tartottam tole, de nagyon jo. szabad mindket kezem, es rendesen letudom tisztitani a picit. Stabilan is tartja a fiam, de azert tud benne rugdalozodni.
2009. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én tök egyszerüt vettem kb.600ft ért! Amíg picuri volt a karomba fektettem ,most már 6 hónapos és a nagy kádba fürdünk!
2009. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mindkettő van. A kialakítottat 2 használat után felvittem a padlásra,mert nem voltak szimpatikusak a "buckák". Azóta a hagyományos fajtát használjuk. Eleinte a kezemre fektettem a gyereket, most meg már hagyom benne pancsolni. Imádja!
2009. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk is mindkettő van, a kialakítottat használtuk kb 3 hónapig, de nem voltam érte odáig, meg vissza. Nem volt rossz, de sok értelmét nem láttam a lába között lévő "buckának", mivel két hónapos koráig nem tudta magát szépen megtartani, így hiába illesztettem be a fiamat, akkor is fognom kellett a kezemmel, tehát a funkcióját elveszítette, ráadásul mivel így félig ülő helyzetben volt, így a felsőteste szinte teljesen kiért a vízből. Elfektetni meg nem tudtam benne normálisan, mivel akkor az a pukli épp a gerincét nyomta, ráadásul mivel az épp középen van, így mellé sem tudtam befektetni, mert nem volt elég hely. Egy hónapig, amikor már szépen tartotta magát, akkor tudtam külön fogás nélkül fürdetni benne, de pocaktól felfelé így is kint lógott a gyerek a vízből.

Biztosan jó, mert különben nem gyártanák, de nem is volt túl nagy a kád, hamar kinőtte, így vettem neki pár száz forintért egy hagyományos kiskádat, ez nagyobb is, feküdhet is benne, ő is és én is jobban élvezzük a fürdetést.

2009. márc. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En egy normal kadat vettem, de kaptam egy kialakitott kadat is ajandekba. Kicsit idegenkedtem tole, ezert a normalt hasznaltuk a kezdetekben. Tudni kell, h nekem irtozatos hatfajasom volt terhesen es szules utan is. Sajnos segitsegem nem volt a furdeteshez, mert a ferjem keso estig dolgozott, igy magamnak kellett megoldani a dolgot. Meg kell hagyni szamomra kesz remalom volt tartani a kisbabam. Alig tudtam kiegyenesedni minden pancsi utan. Gondoltam, nincs vesztenivalom, behozom a garazsbol a masik kadat es kiprobaljuk. Az a kad nekem volt kitalalva!:-) Nem kellett a kad felett gornyednem pancsi kozben, es egyutt tudtuk elvezni a furdeteseket. Ez olyan kad, h kesobb is tudta hasznalni a pici, mert ket resz volt benne kialakitva. Egy az ujszulotteknek (fektetett pozicio), es egy masik a nagyobb babaknak, itt mar ulve volt benne a pici. En csak ajanlani tudom!
2009. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!