Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós sincs és már jön 3...

4 hós sincs és már jön 3 foga. Tartósak ezek a fogak és kell-e már ápolni őket?

Figyelt kérdés
Azt hallotam, hogy hamarabb kipotyognak. Tapasztalaitok? Kell-e már tisztítani? A hegyecskéket is??
2009. márc. 13. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

dehogy kell, enyém 8 hós két fog teljesen kint van kettő meg most töri át az ínyét akkor kell mosni a fogát, ha már ki tudja köpni az öblögető vizet úgy is eszik majd egy csomó fogkrémet .:-))

ezek tejfogak, de azért 10 évig min. használják...

2009. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi em volam vlm érthető. Mármint a nagyon korán kibújó tejfogak nem tartósak....:-)
2009. márc. 13. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nemrég olvastam róla, hogy a nagyon hamar kibúvó fogacskák kevésbé tartósak. Majd kiderül.

Szerintem igenis kell ápolni! Nem fogkrémmel (tényleg még nagyon pici a babád), de textilpelussal semmeddig sem tart gyorsan áttörölni. És a baba is már eleve hozzászokik a rendszeres tisztításához.

2009. márc. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél NENEDENT baby-t. Ez egy újjra húzható szilikon fogkefe, és van hozzá egy olyan fogkrém, ami derekt olyan babáknak van, akik még nem tudják a fogkrémet kiköpni.

Nálunk nagyon bevált.És direkt az első fogacskákra találták ki.

2009. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolótól kérdezném, hogy ezt a fogkrémet nem kell kimosni a szájából?? megmosom a fogát és kész?

holnap veszzünk neki ezt a nenedentet, és érdekelne.

köszönöm a választ:)

2009. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem használok még fogkrémet.

Csak vizbe mártom az ujjra húzható fogkefét és azzal sikálok. Előtte pedig textil pelussal töröltem

2 foga van és 4 nől

2009. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!