Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ejszaka 38.4-38.7 kozott...

Ha ejszaka 38.4-38.7 kozott mozog a baba laza akkor fel kell ebreszteni (15 es fel honapos)?

Figyelt kérdés

Kisfiam tegnap este belazasodott 39.8 volt a laza igy gyorsan kapott lazcsillapitot majd elaludt a szokasos idoben este 8-kor. Viszont ejjel sem ment le a laza csak 38.4-re. Ezert felebresztettem es ismet kapott lazcsillapitot. Most reggel mar nem volt annyira gond 38 fokos volt a laza ebredeskor de most mar 37.4.

Egyszeruen nem tudom, hogy ha 38.4-38.7 kozott mozog a laza ejjel hagyjam nyugodtan aludni vagy erbresszem es kapjon lazcsillapitot?


2011. máj. 20. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

lányomnak most a "3 napos láza" volt. vasárnaptól keddig. éjszaka volt hogy 38,9-et mértem. nem keltettem fel (hajnal kettő volt), hanem adtam neki kúpot. igaz jut eszembe a nyöszörgésére keltem. félig fent volt.


szerintem ha kúpot adsz neki azt tudod úgyis hogy nem kel felkelteni őt. mindenképpen adj neki lázcsillapítót. sőt, nekünk azt mondták este kapjon panadolt, éppen azért nehogy megugorjon éjszaka a láza.

2011. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biztos felébreszteném.Az alatt az idő alatt amíg beadod neki a lázcsillapítót szerintem nem ébred föl annyira,hogy ne tudna visszaaludni rögtön.Ráadásul ha csillapítod a lázát jobban fog aludni.Ha nagyon magas akkor valószínűleg ő is nyugtalanabb.
2011. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Sajnos Angliaban elek es itt nem lehet kupot kapni. :( Ejjel felebresztettem beadtam neki a szirupot es kb. fel ora mulva visszaaludt. Nem gond, en nem banom csak nem tudtam, hogy ebresszem vagy se. Ferjem szerint hagyjam nyugodtan aludni de en meg aggodom. Azert kerdeztem itt ra, hogy ti hogyan szoktatok csinalni.
2011. máj. 20. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam felébreszteni őket emiatt,csak akkor adok lázcsillapítót,ha maguktól felébrednek.Általában reggelre ki is alusszák.

Lázgörcsre hajlamos gyereket persze ébresztenék.

2011. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!