Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akad ki mindenki? Miért...

Miért akad ki mindenki? Miért baj ha tejet adok a picinek 1 éves kor előtt. Én is azon nőttem fel és gondolom még sok más itt közülem és láss csodát itt vagyok!!!

Figyelt kérdés

Mézet a készített kaja édesítésére használom és ezért is le lettem hurogva:(( Miért is??? Ismételten kaptam én is 1 éves kor előtt és ismét lássatok csodát, itt vagyok!!!

Annyira XXI. század szerint akarjátok táplálkoztatni a picurt, de miért is jó az????

Nem vagyok beteges, orvos nem lát sosem, nem vagyok megfázva (mig a párom évente 4szer ágynak döl én egyszersem). Kórházba most feküdtem életemben elsőnek mikor szültem és tejen, mézen és 6 hetes korom óta kaptam pépes ételeket.

Na most ezzel gondolom egy jó nagy vitát fogok elindítani, de nem érdekel. Egészséges a picim, imádja amit fözök neki. Sosem lázasodott be, sosem fáj a hasa és a világ legjobb alvója.


2009. márc. 14. 06:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem vagyok az úgymond trendi anyuka, de a tej az az egyik amivel vigyáznék, meg a méz és a mogyoró. Nagyon sok rosszat hallottam már róluk. Szóval mindenki nevelje úgy a gyerekét ahogy jól esik, de azért ne tegyen tönkre egy kis életet, mert a mama úgy látja jónak...
2009. márc. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A többiek már mindent elmondtak a tej káros hatásáról. Én a mézet sem javasolnám. A védőnőm mondta, és azóta több tudományos cikkben is olvastam, hogy a méz a nyers sertéshúshoz hasonlóan hordozhatja a botulizmus baktériumot. Felnőtteknél is gyakran halálos kimenetelű, hát még pici babáknál!
2009. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 vav22 ***** válasza:
100%
A 6. válaszoló vagyok. Nagyon sajnálom, hogy nincs tejed és az összes anyukát akinek nincs, azért nincs könnyű dolgotok az tény, legalábbis engem biztos bántana ha nem lenne és remélem lesz. (most 18 hetes vagyok) De az az igazság, hogy sajnos nem egy olyan anyukáról hallottam, aki azért nem szoptatja a gyermekét, mert úúúú milyen csúnyák lesznek a mellei, sajnos 1 -2 ilyen hír hallatán kezdik el lenézni az olyan anyukákat akik nem szoptatni, gondolom velük te sem értesz egyet, hiszen írtad mennyit szenvedtél érte, hogy legyen. És sajnos az ember általánosít, nem kellene... Ebben megértelek a tejes-mézes dologban nem, de azt meg majd Te eldöntöd, nincs jogunk beleszólni. Boldog babázást! :-)
2009. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!