Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ a babátok ilyen...

Használ a babátok ilyen típusú kismotort? Hány évesen/hónaposan ment vele először?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 20. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam majdnem másfél éves volt már, amikor kapott kismotort, addig nem érdekelte. De mikor elmentünk neki nézni valamilyet, ez a nyuszis fajta már nagyon kicsi volt méretre. Ezt az egész mini, pici termetű gyerekeknek találták ki szerintem, nem a normál magasságúaknak. Kisfiam most 20 hónapos lesz, 86 cm körül van, és már hármas méretű moci kell neki. Ez olyan alacsony, hogy a térde veri a földet.
2011. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
még nincs egy éves a fiam, neki néztem
2011. máj. 20. 14:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ilyenünk van, de "próbáltuk" már üzletben, nagyon piciknek való. Kb. 14 hónaposan kezdtünk mocizni. Ezt szerintem nagyon hamar kinövi. Nem tudom mennyi idős a babád, de maximum ezen a nyáron jó neki szerintem. Láthatóan "kényelmetlenül" mennek vele, amikor már túl kicsi és a lábuk akadályoz.
2011. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A lányom kb. 15 hónaposan kezdett motorozni szintén 3-as motorunk van. Ezt a nyuszist nem ismerem. Kb. 82 cm a kicsim.
2011. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyennel már egy évesen tudott közlekedni, olyan kicsi:) Normál méretű motort 13 hónaposan kapott, eleinte nem ment vele, de kb. egy hónap múlva már úgy száguldozott, mintha mindig is ezt csinálta volna:)
2011. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

10 hónaposan kapott egy ilyet a fiam. 1 évesen már száguldozott vele (akkor 77 cm volt). Utána kapott egy nagyobbat, amit bent is használ (kertes ház), a nyuszis kint van, de még most is azzal szívesebben motorozik odakint, pedig már tényleg elég kicsi neki, de ügyesen tud vele menni, rájött, hogy ne érjen le a térde.


Pedig nem kis növésű, meg alacsony a fiam (19 hónapos, 85 cm), de még jó neki. Még mindig biztonságosabb ez a motor neki, mint a 3 kerekűek.

2011. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tényleg elég alacsony, az én lányom 1 évesen ezzel a nyuszissal kezdett el motorozni, most 2 éves, de még ugyanúgy ráül, pedig már a térde is lelóg a földre, de azért szereti.
2011. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

pont azért néztem ezt a fajtát, mert elég kicsinek tűnik. hamarosan 10 hónapos lesz a fiam, lehet hogy veszünk egyet neki

köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 20. 14:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Pont ilyenünk van.Hiába tettük rá egy évesen, nem volt jó, mert elakadt a lába a hátsó kerekekben.Túlságosan kiállnak.Kicsit később már másik fajtára is rá tudott ülni.
2011. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, mert 1,5-2 éves kora körül fogja igazán élvezi a motorozást meg utána.
2011. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!