Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vitte valaki szemvizsgálatra...

Vitte valaki szemvizsgálatra babáját az első egy évben?

Figyelt kérdés
6hónapos kislányomat azért utalta be a doktornénink, mert mindig csak az egyik szeméből szokott napjába többször folyni a könny, de asíráskor mind a 2ből szokott jönni...Félek, hogy nagyon megkínozzák a vizsgálat során:(Valakinek tapasztalat?
2011. máj. 20. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Többször is voltunk, mert sajnos genetikai betegség van a családban. NEM volt vészes!! Volt szemfenék vizsgálat is, de mákunk volt mert mindig meg tudtam úgy fogni hogy ne kelljen tágító cseppeket kapnia, bele tudott kukucskálni a dokinéni.
2011. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk már a kancsalsága miatt,8 hónapos volt.Belekukucskált a szemébe meg egy színes tollat húzogatott előtte,pár perc volt az egész.Nem volt semmi gond,pedig én is tartottam tőle,mert a kisasszony nagyon önfejű is.:)
2011. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11 hónaposan vittem a fiúnkat, mert apukája szeme elég gyenge.

Kapott tágítót, belenéztek a szemébe, egy bábot mutogattak neki. 10 perc sem volt, és szerencsére nem örökölte.

2011. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer 3 hónaposan, majd 6 hónaposan vittük és még nem volt egészen 1 éves, mikor újra vizsgálták. Pupilla tágítót kapott itthon előtte. Semmi különös nem volt a vizsgálaton sem.

Majd másfél évesen és legutóbb 2 évesen. Legutóbb nem állt szóba a doktornénivel. :)

2011. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!