Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születésnapi meghívó? (első...

Születésnapi meghívó? (első szülinapra) Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Kislányom most lesz egy éves,meg akarjuk hívni a nagyszülőket,keresztszülőket, valami szép meghívót szeretnénk készíteni.

Van ötletetek?


2011. nov. 1. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
DM-ben, Rossmanban, de biztos máshol is (google) lehet CEWE fotós szolgáltatást kérni - letöltesz egy szoftvert, amiben van a fotókönyvek mellett képeslap sablon is. Belerakhatod a gyermek fotóját egy választott háttérre, rá szöveget. Egy hét múlva, vagy hamarabb lehet érte menni a kiválasztott boltba.
2011. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy apró gesztus.

Nem hinném,hogy ez akkora felhajtás lenne.

Szülinapból egyszer avn az első,szeretnénk kis meglepit a nagyszülőknek.

2011. nov. 1. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:

photoshop :-) vagy corel vagy valamilyen más fotószerkesztő progi (van egy halom ingyenes fent a neten

és nyomtató fotópatronnal és papírral


voálá és kész is az egyedi meghívó :-)

2011. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ÉN saját készítésű meghívót csináltam , boríték mérete volt, bal oldalon egy közel 1éves fotó volt a fiamról, mellette meg a szöveg. Nagyon jól sikerült, mindenkinek tetszett. ÉN nyomatattam és vágtam ki.
2011. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz szét itt!

2011. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, de az én anyukámék őriznek minden ilyen apróságot. Elég baj ha kidobják. Ez egy emlék. A kérdező éppen ezért kérdezett, mert nem egy snassz meghívót képzelt el, hanem olyat amit érdemes megőrizni.
2011. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár a kérdés régi, és a gyerkőc 1. szülinapja már rég elmúlt, de esetleg az 5. születésnapra még nem késő.:) Ezt az oldalt ajánlom (magyar a dizájner): [link]
2015. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!