Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szabad csikizni a...

Miért nem szabad csikizni a babákat?

Figyelt kérdés
Azt is hallottam, hogy a talpukat sem lehet megpuszilni, igaz ez?
2009. márc. 14. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak valami babona lehet! Én szét csokolgatom a talpát!
2009. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én csikizem és puszilom is...nagyon élvezi...nagyokat sikogat közben. 9 hós
2009. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
állítólag nem csikizi őket, hanem fáj nekik...:) de szerintem is hülyeség...
2009. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz lenne neki a tudtodra adná,sirna vagy valami,de a legtöbb babának szerintem tetszik,egyébkén nem vigyorognának akkorákat
2009. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, hogy a nagybátyám minket a végkimerülésig csikizett gyerekkorunkban, és amellett, hogy egy darabig élveztem, tényleg fizikailag is okozott fájdalmat egy ponton túl!!

Tehát azt mondanám: mértékkel, és figyeld a reakcióit! :)

2009. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
en a hajammal szoktam csikizni a pocijat. Nagyon elvezi a kisfiam, visongat kozben. nem hinnem, h fajna neki.
2009. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Próbáljátok ki hogy milyen érzés ha valaki elkezd csiklandozni úgy hogy nem tudtok védekezni.Meg nézném akkor a képeteket,sok hülye nő.Annyira "okosak" vagytok hogy az már brutális.
2009. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
huh ez az utolso valaszolobol dol az intelligencia. Kivancsi vagyok hany gyereket nevelt fel. En tudom, h a fiam minek orul es mi az ami felbosszantja. Egyertelmu jeleket ad a gyerek. Sose mosolyog, vagy kacag a gyerek, ha valami nem tetszik neki. Gondolom, ha sir senki sem folytatja tovabb.
2009. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ésszel csiklandozzuk a babákat, akkor igenis, élvezik. Ha nem élveznék, akkor nem kacagnának, hanem kimutatnák, hogy nekik ez nem tetszik, hagyjuk abba. Szerintem minden normális ember tudja, mi az elég, ha már a baba jelzi, hogy a dolog már nem esik neki jól, azonnal abbahagyja, bármiről is legyen szó. A talpuk is ugyanolyan csikis, mint a testük. A kislányom nagyon élvezi, ha puszilgatom vagy csak simogatom a talpát. A kis huncut már nyújtogatja felém, amikor egy kis játékra vágyik. nagycsaládos anyuka
2009. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van szinte mindenkinek, nyugodtan csikizd, ez egy babona, jelzi, ha valami nem kellemes neki. A "hülye nős" válaszoló meg egy idióta....
2009. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!