Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor kislányom szemben van...

Amikor kislányom szemben van velem nem hajlandó rám nézni, mindig elfordítja a fejét, még akkor is, ha az arcom elé teszem (nem közvetlenül az arcába). Miért lehet ez? Mással is van így?

Figyelt kérdés
5,5 hós
2009. márc. 14. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam 4 hónapos, de nálunk nincs ez. Szerintem kérdezd meg a védőnődet, vagy a gyermekorvost!
2009. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 5 hónapos a babám, egésznap velem van, ha leteszem az ágyra akkor rám néz, de ha felveszem ölbe nem néz rám még akkor sem ha odafordítom, ez azért van, szerintem, mert mostmár más is érdekli, felfedezi mi van még körülötte, főleg ha tükörbe néz akkor úgy el van magával, én nem félnék, de ha meg akarsz nyugodni, akkor kérdezd meg a védőnőt.
2009. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerű reflex. Intim szféra, valójában senki nem szeret közvetlen közelről ránézni valakire. Nem hinném, hogy bármi probléma lenne. 9,5 hós kislány anyukája.
2009. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi 6 hónapos kislányunk is ezt csinálja. Ha az ölemben van, különösen nem néz rám, meg ha mellém áll a férjem és nézi, szinte direkt elfordul a másik irányba :-), szoktunk is vele viccelődni, hogy csakazértis utána megy :-)))!!!
2009. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mi van veletek azota
2023. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!