Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor valaki egy babával...

Amikor valaki egy babával foglalkozik, akkor miért kell lemenni az ő szintjére?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Soha nem mentem le. A gügyögéstől még a hátamon is feláll a szőr. Lágy hangnemben, de normálisan kiejtett szavakkal beszélek hozzá. Soha nem mondtam még a tejet sem tejcinek, nagyon max. tejcsinek.
2011. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Mert azt szeretik a babák. Meg mert az az ő szintjük. Gondolom a Pitagorasz tétel nem érdekli őket még, ezért marad az utyuli-putyuli.
2011. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Mégsem kezdhetsz el egy hivatalos előadást tartani neki az agysebészetről...
2011. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tudományosan igazolva van, hogy ettől jobban fejlődnek?
2011. máj. 20. 21:22
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
Én azt olvastam, hogy a gügyögés nem túl jó nekik. Rendes emberi nyelven kell hozzájuk beszélni. De persze egyszerű nyelven, hogy ő is megértse.
2011. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkoztál már babával ereményesen úgy, hogy nem a maga, hanem a magad módján játszottál vele? És tudományosan milyen eredményt értél el vele?
2011. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Azért az sem biztos,hogy az utyuli-putyuli a legjobb neki!
2011. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

A babák nem azt szeretik,ha gügyögve beszélnek hozzá! Ezt csak a primitív felnőttek hiszik. A gyerekek a felnőttektől tanulnak meg beszélni,őket utánozzák. Ha a szülő nem beszél hozzájuk értelmes szavakkal,akkor a rossz szó rögzül benne,és később nagyon nehéz rászoktatni őket a helyes beszédre. Nekik a fürdés még sokáig fürcsi marad.

Soha nem értettem,hogy miért nem lehet egy pici babához is értelmesen beszélni?

2011. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki az utyuli-putyulit, nevetni fogja az ilyeneket. Gondolhatod, hogy senki sincs olyan hülye, hogy egy értelmes mondatot sem mond a kicsijének.
2011. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok, még soha senkit nem hallottam utyuli-putyulizni, a Nicsak ki beszél c. film erőltetett jelenetein kívül. Sem a játszótéren nem hallottam anyukákat, sem a játszóházban, sem a családban, sehol sem.
2011. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!