Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ennyire mozgékony 1...

Másnak is ennyire mozgékony 1 év körüli babája? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Kislányom szerintem nagyon mozgékony,nincs nyugton egy percre sem.Ha eszik is folyton jár keze lába.Nem baj,hogy ilyen,ne értsetek félre, csak aggódom hogy később nem lesz-e baj belőle.Szinte futtában öltöztetem mert elmászik,felül,pakol.Állandóan mozgásba van.A kocsiba elvan egy darabig,a járókában is,de utána menne.
2011. máj. 20. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 9 hósan pont ilyen. Alig lehet felöltöztetni, folyton meglép. :-) A lányom az öltözés elől ugyan nem szaladt el, amúgy folyton mozgásban volt, azzal a különbséggel, hogy ő 9 hósan már nem mászott, hanem járt. Most két és fél éves, kicsit nyugisabb, persze nem sokkal. :-)
2011. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11 hónaposom,csak ddig ül meg míg öltöztetem ,de egyébként agyrém:DDDrohagálok körben az etetőszéken ,mert mindig van valami fontos dolga
2011. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én tettem fel a kérdést csak nem emlékszem rá?:D

Ugyanígy vagyok!Az etetőszékben öt percig elvan,aztán rugdossa az asztalt,ívbe feszíti magát,előre-hátra dülöngél,majd feldől az etető!Mindezt kajával a szájában.Pelenkázástól leizzadok,nem tudom egy helyben tartani.Már azon gondolkodtam nyáron mi el sem tudunk menni a strandra,mert nem ülne el a pléden.

Akármilyen fáradt,már esik-kel,de akkor is feláll,megy csúszik forog stb.Remélem nem hiperaktív lesz!

2011. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Akkor nem vagyok egyedül.Most fogunk menni 1 éves státuszra azért megemlítem a dokinak.Már a fürdőkádból is ki akar ugrani ,mindig talál valami érdekeset.
2011. máj. 20. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:

szia! az én lányom is ilyen, 13 hós és egy percig nem bír nyugton maradni. Tesz vesz egész nap, mindig siet pedig semmi sürgős dolga :D

a pelenkázás nálunk is izzasztó, általában ordítás a vége, mert elmászna és visszatartom. úgy szedem a kezem ahogy csak tudom de nem sok időt hagy rá. ja, és az én babán az autóban is utál utazni, mert ott ugye ülni kell. pedig kocsikázni azért a gyerekek többsége szeret. hát nekünk nem kell hosszabb útra indulni mert addig feszíti magát és ordít míg ki nem veszem.

szerintem ne aggódj, majdnem minden baba ilyen.

2011. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

ugyanez van nálunk is, amit leírtál...:)az én lányom 14 hós, de az autósülés neki is a rémálma, na meg az enyém is...:) azt hittem ezzel csak mi vagyunk így.:)

2011. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom lassan 15 honapós de ugyanez van, mintha és irtam volna ki a kérdést, szerintem nem gond ez.Én örülök h ilyen, másképp el se tudnám képzelni.Egész pici korátol ilyen amugy.
2011. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az én kislányom is ugyanilyen.

14 hónapos kis örökmozgó.

ugyanolyan dolgokat csinál mint a tied.

ebben a korban ez természetes, majd leállnak előbb utóbb.

szerintem azért csinálják ezt mert örülnek hogy mehetnek :)

2011. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, az én kisfiam is ilyen, nyugi, természetes:)Az enyém 13 és fél hós, 2 hónapja gyakorlatilag szalad, és állandóan kergetem a lakásban, ha enni kell, ha pelenkázni:)

Nem tudom megy e már a babád egyedül, de ha elindul, még kevésbé lesz megállás:))

2011. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!