Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájósság a túlevéstől is...

Hasfájósság a túlevéstől is lehet, de ki tudja azt megtenni, hogy elveszi tőle a cicit, ha már túl sok?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan működik ez? A mohó babák hasfájásának megelőzése ilyen esetben??
2011. máj. 21. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha azért fáj a hasa, mert mohón eszik, akkor valószínűleg sok levegőt nyel és az feszíti. Meg kell büfiztetni, akár szopizás közben is, legalábbis ez nálunk bejött (3 gyerek). És bizony akármikor sírt és nem utasította el, kapott cicit, nem érdekelt, hogy okosok akik sosem szültek és szoptattak mit találtak ki a felnőttkori függőség-kialakulásról. (Miért, akinek cumival tömik be a száját cici helyett, az nem lesz pótcselekvés pl. cigifüggő????). És ha azért sírt ,mert tényleg nagyon tele volt a pocija, akkor az újabb adagtól könnyen kibüfizte a felesleget, és aludt utána, mint a bunda. És anyatejjel nem tudod túletetni, annyit dolgoz fel belőle a szervezete, amennyi kell, nem fog tőle "elhízni".

Persze van más praktika is hasfájásra, gondolok itt a teákra, de pl a kisebbik fiam 7 hónapos koráig még vizet se látott, csak a fürdőkádban!

2011. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam stabilan 3 óránként kérte a tejet, mégis hasfájós volt 3 hónapos koráig. Garantáltan nem azért, mert túletettem vagy túl gyakran adtam volna neki. Ez csak babona.
2011. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!