Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdődhet ilyen korán a...

Kezdődhet ilyen korán a hasfájósság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


6 napos a babám két napja vagyunk kint a kórházból ott még semmi baj nem volt, de mióta itthon vagyunk mindkét éjjel 5 órán keresztül nem aludtunk. Felkel szopizni, aztán látszólag jóllakik, büfizik, elalszik de max 10 perc múlva újra sír és rágja az öklét, nem nyugszik meg csak ha cicire teszem, de utána újra kezdődik előről. Közben is büfiztetem, mert sok a tejem és ő nagyon kis mohó, de látom rajta szopi közben hogy szorítja az öklét, és nyomni próbál erőlködik, és a lábával kapálózik.Hallatszik ahogy csikar a hasa.( vagy koroghat??) Ezt képes csinálni órákon át a végén nagy nehezen robbanásszerűen jön egy puki vele egy kis kaki is, de nagyon kevéske. Ettől aztán végre nyugi van a végén. Napközben nincs ilyen baj csak éjjel. Próbáltam tornáztatni, simogatni, ringatom, cipelem, ének stb csak éppen én nem alszom semmit, mert napközben nem tudok a nagyobbik gyerekem miatt. Ez hasfájósság lesz és tanuljak meg alvajárni? Ma jön a gyerekorvos+védőnő de azért érdekelne az anyukák véleménye, tapasztalata is.


2011. okt. 3. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen korán kezdődik. Jól látod. Vegyél neki Espumisan cseppet, ez jobb és olcsóbb mint az Infacol. Nyugodtan adható bármennyi belőle, ez nem gyógyszer.
2011. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, hasfájósság. Tudom, nagyon nehéz, de próbáld meg ritkábban etetni, sokat javít a helyzeten, ha nem állandóan eteted és ki tudod tolni három órára az evések közötti időt. Az, hogy sír, nem azt jelenti, hogy éhes, a kéz szájba tömködése egyszerű kínlódás a hasfájásra, akárcsak a lábak felhúzása és a rúgkapálás. Ha éhes, a szája kezd el járni, csücsörít és beindul a szopóreflex.
2011. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen.A fiamnak még a kórházban elkezdett fájni a hasa,és hülyének néztek amikor mondtam,négy nap után hazamentünk,kapott infacolt és láss csodát,nem sírt ,nem tekergett. :)
2011. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!