Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjemnek nagyon tetszik a...

A férjemnek nagyon tetszik a Kiandra név. Nektek?

Figyelt kérdés
Ti adnátok ezt a kislányotoknak?K-ás vezetéknevünk van.
2009. márc. 14. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nem adnám, de végül is nem csúnya név. Úgy tudnám elképzelni, ha mellé adnátok valami szép magyar (vagy magyar hangzású) nevet. Pl: Kiandra Zsófia (de ez tényleg csak példa, és csak az én véleményem) azért, hogy felnőtt korában kiválaszthassa, melyiket használná szívesen. De szerintem neki is fog tetszeni, hogy különleges neve van!

Egyébként, ha neked is tetszik és párodnak is, akkor ne foglalkozzatok azzal, hogy másnak mi a véleménye.

Boldog babavárást!

2009. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre fogok válaszolni: nekem nem tetszik. Elnézést, ha másnak igen.

Sokszor a szülők annyira egyedi nevet akarnak adni a gyereknek, hogy nem veszik figyelembe: az a gyerek ezzel a névvel együtt fog élni, és ha majd felnő ezzel a névvel megy állásinterjúra.....Csak olyan nevet válassz , ami neked is tetszik és viselnéd is. És a jelentését is nézd meg.

Jó keresgélést.

2009. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam, szerintem nehéz megjegyezni is:) lehet, hogy a szomszéd, vagy távoli rokon hónapokig nem fogja tudni hogy is hívják a kicsibébit:) biztos vagy abban, hogy ennyire idegen név jó lesz neki? Bár lehet, ha megszületik és az arcába nézel, azt érzed majd, hogy a babádra más név nem is illik, csak a .... Mi is? Visszaolvasok.... Elfelejtettem,..... Kiandra!:)
2009. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az, hogy nekünk nem tetszik, ne tartson vissza. Ez csak egy vélemény, ha Nektek tetszik, miért is ne adnátok Neki? De jól gondoljátok meg tényleg, mert lehet, hogy 100 évig ezt fogja viselni....és vagy nagyon dícsér Titeket, vagy nagyon szid majd :-)
2009. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, érdekes név. :)
2009. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Picit nehéz kimondani de ti döntsetek! Amúgy szép név és örülj hogy a férjed ilyet választ nem olyan maradi pasi!
2009. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,tiszteletben tartom mindenki véleményét.Mindenki válaszában van valami igazság.Azért is gondoltunk erre a névre,mert reméljük nem ebben a csöves országban fogunk élni, és külföldön nem lesz furcsa senkinek, hogy igy hivják.
2009. márc. 14. 19:00
 8/9 anonim válasza:
Kendra? Nekem ez jobban tetszik, de ti tudjátok!
2009. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Kiara tetszik nagyon,De a Kiandra sem rossz,érdekes.Adjátok középsö névnek,talán ugy még jobban fog hangzani
2009. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!