Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 év körüli babával mi lesz...

1,5 év körüli babával mi lesz a nyári napirendetek?

Figyelt kérdés
Mi 9 körül reggelizünk és eddig 10-fél 11 között indultunk babakocsival, majd bealudt és kb. 12-1 körül értünk haza, de ebben a nagy melegben nyáron nem lesz kivitelezhető, délután vagy otthon, vagy a játszón voltunk, ha nem aludt el. Ti mit és mikor csináltok egész nap? És hánykor-hányszor alszik a babátok?
2011. máj. 21. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos lesz a lányom. Nálunk is 9-kor van reggeli, délelőtt vagy a bevásárlást intézzük kocsival, vagy én csinálom a házimunkát, ő addig az erkélyen levegőzhet ha akar, ha nem akkor játszik benn.(sajna nincs kertünk). Délben ebédel, 1 óra körül szokott aludni akkor általában 2 órát. Ha fölkelt eszik egy kis gyümölcsöt, joghurtot ... aztán lemegyünk sétálni, játszóterezni. 6 körül jövünk haza,akkor vacsora, 7-kor fürdés, 8-kor alvás. Már egy ideje így működik nálunk, ez nagyon bevált így nyáron sem változtatunk rajta.
2011. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Koránkelők vagyunk, 6-kor kelünk, 7 körül reggeli, aztán indulás sétálni. 9-fél 10 körül már dögmeleg lesz, úgyhogy hazamegyünk. Ebéd után alvás, aztán késő délután játszótér vagy csak séta. Most még kicsit később szoktunk sétálni, délelőtt szundi (fél óra) a babakocsiban-nyáron ez nem lesz, mert már otthon leszünk-, délután alszik hosszabbat, szerintem nyárra már csak ez az egy alvás marad meg.
2011. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy mire délelőtt elkészül az ember, már meleg lesz és délután is elég sokáig meleg van. Nálunk is 7 körül van fürdés és 8-kor alvás. Nem szeretném ezt későbbre tenni.

Nálunk is korán indul a nap, 6-7 között ébred, akkor tápszer és ezért csak 9 körül eszünk.

Olyan jó volt eddig, hogy jókat tudtunk sétálni, én is kikapcsolódtam, míg aludt, sajna ennek az időszaknak már vége.

2011. máj. 21. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyanaz,mint eddig.eddig kilenckor indultunk 1-1,5 órás sétára,mert 11.15-kor ebédel,déltől alszik.Délután háromkor uzsonnázik,eddig is négy körül indultunk sétálni,most ezt kitoltam fél ötre.Hatra hazaérünk,mert utána vacsora,hétkor fürdés,nyolckor alvás.Úgyhogy 10-15 között biztos.hogy nem leszünk kint ezután sem.
2011. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt is minden ugyanaz lesz, 7-kor kel, 9-kor tízórai, munka itthon, neki meg játék, esetleg boltba megyünk, ebéd után 1 körül alszik 2 órát és utána játszótér, vacsi fél8 körül alvás 9 körül. Még gondolkodom, hogy ezt a 9 órás alvást kitoljam-e a nyaralás miatt, hogy az esti hűvösben is tudjon kicsit sétálni majd, de ez majd úgyis alakul, direkt a saját érdekemben nem szoktam állítgatni az alvást, de olyan frissítőek az esték, lehet, hogy neki is jót tenne....
2011. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk az alvás elég nehéz téma. Ma 7-kor ébredt és csak fél3-kor aludt el.
2011. máj. 21. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
En nyaron este szoktam fozni masnapra, miutan elaludtak a gyerekek. 8 korul reggeli, aztan osszekapjuk magunkat, es irany a jatszoter. Amire bemelegszik az ido, bejovunk. Ebedig bent jatek, en pedig elmosogatok stb. Ebed utan alvas, en csinalom a dolgomat addig, majd uzzsi utan ujra kimehetunk vacsiig. Vacsi utan mar nem megyunk ujra ki. Nalunk nyaron is 8 fele agyban vannak a gyerekek.
2011. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!