Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakul napirendetek...

Hogy alakul napirendetek 9-10hetes babatokkal?

Figyelt kérdés
Mikor eszik es alszik ?Mennyit alszik es jatszik?
2011. júl. 24. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
11 hetes a kisfiam. Ennyi idősen még nincs kialakult napirend. Óssz-vissz annyi, hogy reggel 6 körül kel, eszik és visszaalszik 1 órát. Aztán délelőt vagy alszik vagy nem, és délután szintén. Szokott egy nagyot aludni, vagy dél körül, vagy délután, kb. 4 órát, de tegnap ez is elmaradt. Mostanában nagyon stzeret nézelődni, tegnap körbevittem az udvarban, behoztam, sírt, vissza kellett menni, akko elhallgatott. Szóval igényli is. Mindig kézben akar lenni, de már 5-10 percet a játszószőnyegen is elvan. :)Fürdés 8-30 és 9-30 között este, attól függ, mikor kel, mennyire nyűgös. Legkésőbb 10-kor már alszik, majd reggel 6-kor kel.
2011. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekünk sincs még napirend.ha pl: reggel 6kor kel akkor fél8-kor már rakom vissza aludni,mert fáradt.fel kel 10kor,szopizik és dél körül megint alszik(elötte szopi) kb fél3-3ig. megint cici,és ha 5körül elfárad akkor egy 30-40 percet hagyom aludni. fél7-7körül fürdetem utána nyílván szopizik és 8 fél9 körül elalszik.

Mostanában hajnali 2 és 3között felébred mert éhes.

(egyébként igényszerint cicizik napközben,nem mindig tartom be a 3órákat)

2011. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!