Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Béress cseppet csak folyadékka...

Béress cseppet csak folyadékkal lehet beadni,5 cseppet simán nem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább tedd valami folyadékba az íze miatt. Magában nem biztos, hogy elfogadná a babád.
2009. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mostanába alig eszik alig eszik a kislányom! 20-30ml egész nap! Azért kérdeztem.
2009. márc. 14. 18:03
 3/5 A kérdező kommentje:
"Iszik" alig iszik lett volna!!
2009. márc. 14. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:

magában ne add, inkább gyümölcslében, mert van valami furi fémes mellékíze,amit a babák utálnak. az én lányom csak almalével issza meg (gondolom a savanykás íze elnyomja).

ráadásul c-vitamint is kéne mellé adni, hogy jobban felszívódjon (ez az orvosunk mondta, nem én találtam ki :D)


Szóval a mi koktélunk ez:

5 csepp Béres + 5 csepp Cebion + 30-40 ml natúr almalé

2009. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Cebion tényleg kell mellé,amikor az enyém kapta én simán adtam kiskanálból és utána ivott rá 1 kicsit.Az én gyerekem sem iszik sokat.
2009. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!