Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik testvérkocsit - Graco...

Melyik testvérkocsit - Graco vagy ABC design - ajánlod? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ezt: [link]

vagy

ezt: [link]


2011. máj. 22. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az Abc!1000x megbízhatóbb márka!
2011. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Abban, hogy melyik megbízhatóbb márka, nem értek egyet az előttem szólóval. Mndkettő kiforrott, régi, sok tapasztalattal rendelkező cég (márka), ha csak erre alapoznád a döntésedet, akkor szerintem mindegy.

Testvérkocsiban nics tapasztalatom, de szimplában igen. Két babakocsink van, felváltva használjuk, egyik erre, másik arra van ( most nem részletezném).

Az egyik márka ABC Design, a másik Graco.

Mindkettő szuper, semmi bajuk, meg vagyok velük elégedve.

Csak az alapján tudok véleményt amit a szimpla kocsik alapján tapasztalok.

A Graconak "puhábbak" az ülései, talán ülni, feküdni kényelmesebb a babáknak, de ez egy pokróccal orvosolható.

Viszont szélességben, hosszban az ABC Design ülőfelületei, fekvőfelületei nagyobbak. A Gracoban az 1 éves lányomnak már lóg a lába ha le van fektetve a háttámla, az ABC Designban még elfér. Annak emelhető a lábtartója, a Gracoé nem.

Ahogy a képeket nézem, ugyanaz az alap kialakítás mint a mi szimpla kocsinknál mindkettőnél.

Ha én lennék a helyedben, talán én a Gracot választanám, bár az jóval drágább. :(

2011. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk abc design tandem volt most graco lesz méghozzá azért mert akármilyen fura is a graconak a hátsó gyerkőc fekvőfelülete nagyobb!! Az Abc-nél csak 68 cm, nekem minden gyerekem hosszú baba volt és a lányom már 3-4 hónaposan kinőtte hosszra az ABC-t hátul, mert 60 cm-mel született.

Most az öccsét várjuk, és így már nem veszek ABC-t mivel aggódom hogy megint így járok.

Egyébként mindkettő megbízható jó minőség szerintem, mi második tulajai vagyunk-leszünk a graconak, és mintha nem is használták volna, olyan.

Amit még szeretek a gracoban hogy nem kell a hátsó baba ülését felhajtani ha be akarok nyúlni az alul lévő bevásálókosárba, mert lehajtható ügyesen a pereme:)

Hát ennyi:)

2011. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok!:((Akkor ezek szerint csak nekem nem vált be Graco,mindkettőböl volt ilyen testrvérkocsint,de nekem az Abc sokkal jobban bejött!Én azt mondanám,hogy próbáld ki mindkettőt boltban,és hátha akkor könnyebb lesz a döntés,mert mindenkinek mások az igényei...
2011. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem már az ötödik tesókocsim van

volt a fenn emlitett kettő is

az ABC tök fafad... 15percnél többet nem bir a gyerek

a gracó pedig zörög, tálca alatt nem fér el a nagyobbik gyerek lába, pedig nem nagy


Most Jane van twintwo pros, eladó éppen...

nincs vele különösebb bajom, csak nekem alacsony a tolókarja


De probáltam phil&tedset és city selectet is

nem voltak rosszak, de jók sem

2011. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképp megnézzük élőben mind a kettőt. A Jane-t néztem, de annyit nem adnék érte, kb. fél évre kellene, viszont mindenképp újat szeretnék, így a két linkelt kocsi között vacillálok. Ami a Gracoban nem tetszik annyira, hogy az újszülöttnek ajánlott, hátsó ülés csak 150 fokig dönthető, ugyanakkor nekem is az tűnik "komfortosabbnak". Nálunk az eleje is necces, mert a "nagytesó" tényleg nagy, mind súlyban, mind hosszban.
2011. máj. 25. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:

7.42 es vagyok:)) ha anyagilag megengedhettem volna, én is janét veszek powertwint mert nálunk rossz a terep:) Hátulra jó kis rápattintható mátrix mózessel:)) Bár lehet nekünk az is rövidke lett volna hamar.

Amúgy igen, kb. nekünk is fél évig ha kellett, egyszerűbb volt télen rossz időben egy helyre bepakolni őket és csak menni, mint sétálgatni a kisebbel, de aztán jött a jóidő közel 2 évesen pedig már motorozott az egyes babakocsi mellett illetve tesófellépőre állt ha nagyon elfáradt.

Ezt csak azért írom h igazad van azt illetően hogy nem kell olyan sokáig a tesókocsi mint egy egyes.

2011. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Amit "egyeske" használ, az egy CAM Cortina x3. Ezt a kocsit én is nagyon szeretem, ami majd nagyon jó megoldás lesz egy tesófellépővel. De akárhogy is gondolkodunk, kell az a tesókocsi, mert szülők, család más városban laknak, tehát mindent nekünk kell megszervezni, megoldani. Köszönöm a válaszod, szép napot!

2011. máj. 26. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!