Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kb 20 hónap volt a gyermeke...

Ha kb 20 hónap volt a gyermekeid között vettetek testvérkocsit? Ki tudtátok használni?

Figyelt kérdés
Kb mennyi ideig használtátok?Nem tudom vegyek-e,de nagyon hajlok rá,mert segítségem nincs és nem merek 1edül elindulni bevásárolni Velük...Testvérfellépő nem jött be.A nagy nem marad meg rajta,a kicsi pedig nem szereti a kengurut..
2011. ápr. 8. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyom is ki tudod használni. Nem az a baj a 2-2,5 éves gyerekkel, hogy nem tud gyalogolni, hanem az, hogy nem mindig arra megy, amerre kellene. Nálunk 1 év van köztük, és a kicsi 2,5 éves koráig használtuk. Hihetetlen könnyebbség volt. Közben sok olyan kismamát láttam, aki tolta a babakocsit, a 2 évese kismotoron száguldozott, Ő meg rekedtre orította utána a torkát.
2011. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :-) És a nagy is szépen elücsörgött benne?Nem akart mindig kikérezkedni a kocsiból??Igen,nekem is ez a gondom hogy soha nem arra jön amerre kellene.Ráadásul falun lakunk és ha boltba akarok menni,akkor autóba kell ülnöm és kb 6km-t autózni a legközelebbi városba,ott meg nem merem szabadon futkozni hagyni a fiamat.De segítségem nincs,úgyhogy vinnem kell mindenhová a gyerekeket,ezért gondoltam a testvérkocsira
2011. ápr. 8. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Simán megült benne, ez sosem okozott problémát.
2011. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még valami eszembe jutott: egymás melletti ülések voltak, ráláttak egymásra, és amikor a pici is növögetett már, fogták egymás kezét.
2011. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sógornőmék is vettek, kb ennyi korkülönbség van közöttük, már a nagy elmúlt két és fél éves de még mindig használják ha hosszabb távra mennek. Ha akar beleül ha akar gyalogol és van amikor muszáj beleülnie, ha időre mennek. Ők jól kihasználják.

Én nem vettem, az én lányom szeret gyalogolni és tolni a kocsit, bár az tény, hogy általában időre nem megyünk sehová és úgy sem, hogy egyszerre monotonon kéne mondjuk egy órát gyalogolnia.

2011. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi nem vettünk se testvérkocsit, se fellépőt. Pont 20 hónap vana fiaim között, és a nagy mindig sétál. Mostanában rollerezik mellettünk, nem száguldozik előre, semmi gond nincsen vele. Nem bántam meg, hogy nem vettünk, de ha neked könnyebbséget jelent, akkor próbáld ki. Esetleg vegyél használtan, így ha nem válik be, nem volt akkora pénzkidobás.
2011. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 hónap a korkülönbség. Nem vettünk testvérkocsit, sem fellépőt. A lányom vagy gyalogol, vagy motorozik. Igaz mi kertes házban lakunk és ha sétálni megyek, akkor anyut is elhívom (közben jót dumálunk-szemben laknak), ha pedig hosszabb sétára mennénk, van 2 babakocsi, egyiket anya, másikat én tolom. De nem sokat ül meg benne a lányom (másfél éves), inkább sétál vagy motorozik, így nekünk felesleges a testvérkocsi.
2011. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hónap van a már meglévők között. Nem volt testvérkocsink, de fölöslegesnek éreztem volna, hiszen nagyon szépen sétált mellettünk a nagy. Most tényleg rekedtre kiabálom magam utánuk, mert a kicsi is (18 hós) motorozik már. Hát ő bizony megy mint a szélvész, és persze viszi magával a nagyot is. Ennek ellenére, ha akarnám sem tudnám beerőszakolni a babakocsiba közel 2 hónapja, annyira visított tőle, hogy szabályosan belilult/ zöldült tőle. Mostanában kéne kibújni a harmadiknak, most sem lesz testvérkocsink. Én csak akkor vennék, ha kipróbálnám nélküle, és nem menne máshogy a közlekedés.
2011. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi (22 és 20 hó korkülönbség) mindegyikkel úgy közlekedtünk/-ünk, hogy az aktuális legkisebb kendőben rajtam (most 10 hós), a középső a babakocsiban (2,5 éves), nagy (4 múlt decemberben) meg vagy gyalog, vagy motorral jön. Így lehet haladni, ha a két nagyobb gyalogos, akkor esélytelen időre odaérni bárhová. Nekem sincs segítségem, mindenhová hurcolom az egész bagázst... Igazából nálunk a babakocsi csak szükséges rossz, egyik gyerek sem töltött benne sosem sok időt; ha távoli helyre kell eljutnunk vagy apa visz minket, vagy, míg a kicsi nem volt meg, bkv-ztunk mindenfelé. Na ezt, így hárommal, még nem mertem bevállalni.
2011. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!