Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik francia lánynevet...

Melyik francia lánynevet adnátok a leginkább a babátoknak?

Figyelt kérdés
210 éves lány vagyok, és első babámat várom. Kislány lesz, és leginkább francia eredetű nevekben gondolkodom. Amikor kislány voltam, volt egy Juliette nevű játékbabám. Mindig vonzott a francia nyelv, ezért ezt a nyelvet is tanultam.Ez azóta megmaradt, és egyre több francia lánynév tetszik. A Juliette nevet nem adnám neki, mert ilyen nevű babám van már:)...Viszont nagyon tetszik a Zsáklin,Babett, Camille, Cécil, vagy a Cecilia. Eddig ezek közül gondolkodom, és a Cécile áll hozzám a legközelebb, tudnátok esetleg még szép neveket írni? Előre is köszönöm!
2011. máj. 22. 16:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok!:)
2011. máj. 22. 16:59
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Magyar gyereknek miért kellene francia név? De ha mindenáron ilyen nevet akarsz,akkor írhatnád helyesen is a nevet: nem Zsáklin,hanem Jacklin.
2011. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én hiába írom helyesen, ha csak így anyakönyvezik el..

Tetszenek a francia eredetű nevek.

2011. máj. 22. 17:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan nevet ad a gyerekének amilyet akar!


Nekem is tetszenek a francia nevek :)

Itt nézelődhetsz: [link]

2011. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 22. 17:20
 6/15 anonim ***** válasza:

17:10 miért ide jössz kötekedni? A kérdező teljesen normális kérdést tett fel, ha nem érzed magadénak, akkor ne válaszolj, de ha már válaszolsz, akkor ne butaságot! Franciásan Jacqueline!


Kedves Kérdező, ne törődj senkivel, válassz olyan nevet, ami a szívednek kedves:) Nekem mindig is a Genevieve tetszett, ami magyarul Zsinett, így i-vel! Persze ez mindenkinél kiverné a biztosítékot... :)

2011. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Zsinett...Zsinett...szerintem aranyos:)...Nálam nem verte ki a biztosítékot! Nagyon sok olyan név van, ami nekem tetszik, így francia neveken kívül, amire anyám azt mondja,hogy ha ezt adnám neki, nem lennék 100-as:) Persze, nem vagyunk egyformák...nekem is tetszik ez a név, csak el ne lopjam!:)
2011. máj. 22. 17:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Odett.
2011. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha már francia, akkor Zsanett. Az legalább már meghonosodott.
2011. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem az Apollin (Apolline) tetszik. Lehet Pollinak becézni :)
2011. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!