Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babánk délelőtt fél 11 óta...

A babánk délelőtt fél 11 óta nem alszik el, megszoptattam már sokszor, büfiztettem is, de nem tud elaludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Sír vagy el van?
2011. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

10 napos, el is van, meg néha nagyon sír.Kézben elalszik, aztán felkel két perc múlva.

Eddig minden rendben volt 4 óránként evett és aludt nyugodtan.Ma még nem aludt reggel óta.

2011. máj. 22. 21:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Hűűű, azt hittem idősebb:) Amikor sír nem rántja fel a pocakjához a lábát? Mert akkor esetleg lehet a hasfájás az oka. Próbáld simogatni neki, vagy hasra tenni. Hason a hátát simizni vagy a popsiját ütemesen ütögetni. Nekem volt amikor a fiam csak így aludt el.
2011. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs melege? De ilyen napok mindig lesznek, hogy nem tudod miért nem, de nem alszik :( Hasa is kezdhet fájni, próbáld meg bicikliztetni a kis lábait, karra hason ráfektetni, és a tenyereddel masszirozni a hasát, hátha esetleg ez a gondja.
2011. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talan a tul sok inger,teremts korulotte egy kis csendet,amig jo melyen elalszik.De a hasfajas is lehet,jobb otletem nincs sajnos.
2011. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én félhomályos csendes szobában a mellkasomra fektetném, ha úgy sem alszik el, akkor sétálgatnék vele, ha akkor elalszik, kb. 20 percig még ne tedd le, ha nem zavar, akkor rajtad is aludhat, ha pl. nem akarsz enni, stb. Gondolom nem lehet éhes. A majd 1,5 évesem nem volt még ennyit fent soha.
2011. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21:41-es vagyok, a mi kisfiunk sosem tudott, csak kézben elaludni. Amikor egész pici volt, úgy büfiztettem, hogy sétáltam vele, mert elaludtam volna ülve, ilyenkor mindig elaludt. Aztán így is maradt az elalvás a mai napig nappal. Este elég ha melléfekszem.
2011. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az én fiam ilyen volt. Reggel 6-kor felkelt és délután fél 3-ig sehogy sem lehetett elaltatni. Azután felkelt fél 6-kor és utána csak este 10-11 fele aludt el, de akkor is úgy, hogy dúdoltam neki és ringattam a kezemben és mikor már mélyen elaludt, ez minimum fél óra volt nálunk, utána nagyon lassan, óvatosan tettem be az ágyába nehogy megébredjen, s sokszor volt olyan, hogy még így is megébredt, akkor kezdhettem elölről. Kitartást neked, remélem nálatok nem lesz ilyen, nálunk ez 1,5 éves koráig tartott.
2011. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Maxima ***** válasza:

az en 8 hetesem is delelott fel 11-tol van fent es mar a hajam egnek all mert ma osszesen nem aludt egy orat sem es most sem ugy nez ki mint aki aludni akarna :S

valami front kozeledik?

2011. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Mai nap is hasonlóan kezd alakulni mint a tegnap.


Azt nem tudom mi a helyes, ha hagyom kicsit sírni, vagy ha mindig kikapom amint megszólal?Ti hogyan csináltátok?

2011. máj. 23. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!