Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyerekorvost válasszuk?...

Melyik gyerekorvost válasszuk? Káposztásmegyerit vagy dunakeszit?

Figyelt kérdés

Négy káposztás megyeri és egy dunakeszi orvos nevét kaptam, ki mit tud mondani róluk pro és kontra?

- Tausz Isván

- Medges Erzsébet

- Makó Nóra

- Csiszár Katalin

- Téglássy Teréz (őt említették Dunakesziről)


2011. máj. 23. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Dunakeszin lakom, mi a Táglássy Teréziához tartoznánk de NAGYON nem ajánlották és hallottam sztorikat róla... mi is máshoz protezsáltuk be magunkat!!!

4 hós kislány anyukája

2011. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Medges Erzsébet volt az én gyermekorvosom, meg a nővéremé is. :) Imádtuk, nagyon ért a gyerekekhez, nagyon aranyos. Viszont emiatt nagyon sokan jártak hozzá, és ezért elég lassan haladt a sor.
2011. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi Dr Makó Nórához tartozunk, nagyon kedves!!!!
2011. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dr. Csiszár Katalin a legjobb, legaranyosabb gyerekorvos!!!! Gyerekként én is hozzá "tartoztam" és most a kislányaimnak is ő az orvosa. Csak jót tudok róla mondani!!!
2011. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Míg Káposztáson laktunk a Medges Doktornőhöz jártunk. Nagyon meg voltam vele elégedve, azóta már elpusztítottunk egy másikat (borzasztó volt), és a mostani sem tudja elérni az ő szintjét. Ő egy rendkívül alapos, igényes orvos, úgy néz ki ritka, mint a fehér holló.
2011. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dr Medgyes Erzsébetet szívből ajánlom!A legjobb gyermekorvos/orvos,akivel valaha találkoztam!
2011. aug. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én ameddig Káposztásmegyeren éltem anyukám mindig a tausz istvánhoz vitt a 2testvéremmel együtt! én nagyon szerettem:D szerintem nagyon kedves és rendes orvos!
2012. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!