Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babára ha kiviszem,...

4 hónapos babára ha kiviszem, még mindig kell egy vékony sapi? Láttam kisebbeket akikre nem adtak.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 14:28
 1/10 nittababy ***** válasza:
az én babám három hónapos de egy vékonyat szoktam rá adni azért elég könnyen megfázik a fülük!
2011. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én 6 hetes kislányomon nem volt, igaz ő még csak a mózeskosárban fekszik, ki sem lát, teljes szél és nap mentességben.
2011. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hós a lányom de szinte mindig adok rá. Ha nem fúj a szél és leveszi akkor nem rakom rá vissza, de ha fúj a szél akkor legalább egy kendöt rakok rá.
2011. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mostanában nem mindig adok a lányomra, mert nagyon nagy a haja, és akármennyire is vékony a sapi, beleizzad. 3 hónapos
2011. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én a 13 hónapos fiamra is adok sapit, mert védi a fülét a széltől, a fejét a napszúrástól, illetve a szemét az erős napsütéstől. Persze ha már nem süt annyira a nap, mondjuk délután 5-6 körül, akkor már én sem adom rá.
2011. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Előző voltam. Persze ha csak a babakocsiban van, ahol nem éri annyira sem a szél, sem a nap, akkor én sem adtam rá tavaly.
2011. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hónapos a babám és ilyen melegben árnyékban nem adok rá sapkát.

Ha akaromban van és néha éri a nap, akkor meg a nap ellen védem a sapival, nem a hideg ellen már.


Szerintem ha nem fúj a szél, nem kell rá adnod.

2011. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekünk amúgy is olyan sapink van amiből kilóg a füle.Tegnap adtam rá és a babkocsiba és az autóban is nagyon megizzadt a kis feje,(pedig hajszál vékony a kis sapija) utána már azért nem vettem le róla,de szerintem nem nagyon fogom erőltetni,hacsak nincs szél és hideg.Köszönöm a válaszokat,szép napot nektek!
2011. máj. 23. 15:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a babakocsiba védve van,nem tűzi a nap, akkor ne add rá.És ha ilyen gyengén fújdogál a szél akkor sem kell, ennyitől nem fog a fülének baja lenni.

Én gyakran elkeseredek, amikor látom, hogy sok babát hogy szenvedtetnek, nem kellemes nekik, hogy még a sapka melegíti a fejüket.

Adjuk rá természetesen ha süti a nap, és védjük a huzattól és széltől, de egy kis lengedező szellőtől nem lesz semmi bajuk a babáknak.

2011. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bogyo110 ***** válasza:
mi sem hordunk sapit 3.5 hósan csak ha kiveszem a babakocsibol és tüz a nap!akkor adok rá egy vékony kalapot 4
2011. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!