Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a babát felfújh...

Mikortól lehet a babát felfújható kis gumifalú medencében pancsoltatni? Mennyi idősen? Most 3 hónapos a babám

Figyelt kérdés
Nagyon izzad, csak egy bodyban is, nehezen viseli a 27 fok és feletti meleget.
2011. máj. 23. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

bármikortól, legyél mellette és kevés víz is elég

ha már tartja a fejecskéjét, akkor lehet hason is, amúgy meg természetesen háton és tartsd a fejét

2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármikor, ez olyan kérdés mikortol lehet a babát fürdetni. de nagyon figyelj hogy ne legyen direkt napon és ne legyen neki túl hideg.
2011. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bármikor,ha már tényleg tartja a fejét egyedül.legyél vele,kevés víz is elég.a lényeg hogy tudjon pancsikolni:D
2011. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
már lehet ilyen korban is, de tapasztalatom szerint igazán pancsizni és ezt élvezni, értékelni hosszú távon akkor tudja, amikor már ül és szabad a két keze, játszik, csapkod, stb:)
2011. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak már stabilan ülő babát raknék medencébe, addig pedig marad , ha már nagyon melege van, h te megfürdeted.
2011. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, ma megfürdettem, mert ömlött róla a víz, és vörös volt a kisfeje, pedig csak egy body volt rajta.

ezért gondolkoztam el rajta hogy nyárra kellene neki egy kis medence"szerűség".

2011. máj. 23. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!